Přejít na obsah

Voom HD


Návštěvník hlavsar

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Taky si myslím, že to bude stejné jako na Slovensku, tedy History HD. Ale doufám, že jej kromě HD verze přidají i ve standardním rozlišení. (Nebo popř. že už snad začnou nabízet i testovaný HD STB s PVR.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voom HD zmizí ze severského regionu 31. srpna 2009. Na platformě Canal Digital je nahrazeno Rush HD. V našem regionu je zastupena firmou Chello Zone (dříve Zone Vision, Zone Media). Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Voom_HD_International

No a na parabola.cz už jste to taky asi viděli http://www.parabola.cz/clanky/3634/upc- ... istory-hd/

 

Mimochodem, někde kdosi ze zastoupení Animal Planet říkal, že HD verze pro nás není plánovaná.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na český a slovenský trh vstupuje další kanál ve vysokém rozlišení (HDTV). Po ukončení distribuce Voom HD k 31.8.2009 se bude na našem trhu nabízet jiný kanál - Rush HD. Tato stanice vysílá adrenalinové sportovní pořady natočené v HD kvalitě.

 

Rush HD přináší například snowboarding, windsurfing či bungee jumping. Program se doposud vysílal jen ve Velké Británii, Irsku, Skandinávii a Německu. Začátkem srpna vstoupil také do Brazílie, kde také nahradil původní stanici Voom HD.

 

Rush HD je jedním z programů sítě VOOM HD Networks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na český a slovenský trh vstupuje další kanál ve vysokém rozlišení (HDTV). Po ukončení distribuce Voom HD k 31.8.2009 se bude na našem trhu nabízet jiný kanál - Rush HD. Tato stanice vysílá adrenalinové sportovní pořady natočené v HD kvalitě.

 

Rush HD přináší například snowboarding, windsurfing či bungee jumping. Program se doposud vysílal jen ve Velké Británii, Irsku, Skandinávii a Německu. Začátkem srpna vstoupil také do Brazílie, kde také nahradil původní stanici Voom HD.

 

Rush HD je jedním z programů sítě VOOM HD Networks.

 

jj, přesně tak

http://www.parabola.cz/zpravicky/10233/rush-hd-vstupuje-na-cesky-trh/

 

:)

 

VPA: Pan Malina v květnu jasně v UPC řekl, že mají v hledáčku i Animal Planet HD...takže...jedna ze stran očividně lže nebo neví co mluví (což je pravděpodobnější)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to škoda, VOOM HD se mi moc líbil a Rush HD bude jen část z něho. Některé koncerty byly opravdu vyjímečné po obrazové i zvukové stránce (Dolby Digital tu mělo smysl), přírodopisné dokumenty také. Přirodu teď uvidíme jen na pozadí sportu a hudbu jen jako kulisu.

 

Dalším smutkem pro mne je i to, že History HD opět zase nebude.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Dalším smutkem pro mne je i to, že History HD opět zase nebude.

Já bych takovým pesimistou zas až tak nebyl. Pokud jej zařazuje do nabídky UPC na Slovensku, tak myslím, že se dočkáme i tady u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak náhrada za Voom HD je už jasná - já už mám místo toho Rush HD (i když ještě pod názvem kanálu Voom HD). Čekal jsem lepší náhradu, ale nenaděláme s tím nic :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník grepik

At se jde cele UPC ČR bodnout, zase paradni kanal o nicem,ktery neni ani v cestine.

Chci se zeptat nekoho ,kdo je ze Slovenska, jestli má UPC SK misto VOOM HD ten History HD ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Teda nevim, ale ja koukal na Voom HD hlavne na ty sporty. Takze treba me RUSH HD vyhovuje. Pokud by ale byla alternativa v programu History HD, tak beru History :-) Jinak pokud budou oba a plus slibeny CT1 HD, tak jsem happy blecha :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...