Přejít na obsah

Nefunguje zvuk ČT1


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník ThomasM

Zdravím,

nefunguje mi zvuk na ČT1 - UPC digi kabel Ostrava Jih CONAX Handan 5000 - ostatní kanály OK. ČT1 hluchá - pokud na dálkovém ovladači znáčknu přepínač zvuku a jsem na ČT1 - zamrzne celý set a musím jej vypnout ze sítě. Na ostatních kanálech se odmáčknutí zvku objeví normálně seznam zvuků... Co s tím? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ThomasM

Zdravím,

smazal jsem kanály a znovu naladil. Nepomohlo. Všiml jsem si ještě, že u TVP1 je taky ticho po pěšině a jak u ČT1 tak TVP1 vidím kromě jiných vlevo dole malou ikonku DD, resp. dvou D proti sobě... Je to Dolby Digital? A právě u nich nic neslyším... Jak se to dá nastavit, změnit?... Nebo jsem si něco přenastavil na dálkovém ovladači... :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

smazal jsem kanály a znovu naladil. Nepomohlo. Všiml jsem si ještě, že u TVP1 je taky ticho po pěšině a jak u ČT1 tak TVP1 vidím kromě jiných vlevo dole malou ikonku DD, resp. dvou D proti sobě... Je to Dolby Digital? A právě u nich nic neslyším... Jak se to dá nastavit, změnit?... Nebo jsem si něco přenastavil na dálkovém ovladači... :x

jdi do menu STB-uživatelské nastavení-TV výstup-Dolby Digital a zadej vypnout.mel by ti zvuk naběhnout

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem se podíval, mám DD vypnutý na Handan 5000, zapnul jsem ho, vypnul jsem ho, ale pořád je na ČT1 ticho, Tak jsem ten klimpr vypnul ze sítě, zkontroloval zvuk a je úpořád ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...