Přejít na obsah

UPC zrychlí internet z 20 na 30 Mbit/s a zdraží o 50 Kč


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Breorn
Já mám 20M a zůstalo mi, ba dokonce mám teď DOWN jen kolem 15-16, což by mi ani nevadilo. Hlavně že UP drží na cca 1,55.

 

Jsem zvědavej, až mi přijde vyúčtování, kolik tam bude. Jestli mi navýší cenu o těch 50,- a rychlost mám kolem 16M, tak to se zase budou dít věci.

 

Pošli dotaz na UPC přes formulář nebo si brnkni na KC. Nejlíp večer. To tam nejsou fronty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, takze mam taky porad 20M misto 30ti, vcera sem psal na UPC pac me dokonce zacal vypadavat net, jejich odpoved byla velice zajimava, prej to promerili a mam 30Mbit :lol::lol::lol: jako test si mam udelat stazeni nejakyho souboru z jejich stranek, tak sem to schvalne zkusim a rychlost 2500 takze 20Mbit, a pokud se mi prej neco nezda tak si mam nechat poslat technika,... urcite mi ho daji jeste zaplatitt :evil: ... to je teda jednani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovýhle rozdíly rychlostí může ovlivňovat i firewall nebo nastavení TCP/IP ve Windowsech. Řešit 800 kb z 20 Mb a 100kb z 1,5 Mb je nesmysl. CHtěl bych vidět připojení u jiných poskytovatelů. Tam by ses asi zbláznil (O2).

takovýhle lidi sou super... jak můžete srovnávat kvalitu ADSL s HFC? dyť to je úplně něco jinýho :roll: se vzpamatujte... :roll::roll::roll:

pokud se mi prej neco nezda tak si mam nechat poslat technika,... urcite mi ho daji jeste zaplatitt :evil: ... to je teda jednani

pokud technik naměří na svým notebooku pod 30, tak nic platit nebudeš... pokud on naměří 30, je chyba u tebe a zaplatíš oprávněně...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball

Me by spis zajimalo jak to bude s bejvalejma tarifama jako napr tarif >klasik..prominte me to ale platit za 25 mega 1240 koc tak to je trosicku zavadejici a dosti to smrdi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by spis zajimalo jak to bude s bejvalejma tarifama jako napr tarif >klasik..prominte me to ale platit za 25 mega 1240 koc tak to je trosicku zavadejici a dosti to smrdi....

podobně jako teď zákazníci přecházej z light za 800 na 30M za 850, tak to bude i s vyššíma tarifama...

classic za 1240 > fiber 50 za cca 1300

extreme za 1700 > fiber 100 za cca 1800

cca od září

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovýhle rozdíly rychlostí může ovlivňovat i firewall nebo nastavení TCP/IP ve Windowsech. Řešit 800 kb z 20 Mb a 100kb z 1,5 Mb je nesmysl. CHtěl bych vidět připojení u jiných poskytovatelů. Tam by ses asi zbláznil (O2).

takovýhle lidi sou super... jak můžete srovnávat kvalitu ADSL s HFC? dyť to je úplně něco jinýho :roll: se vzpamatujte... :roll::roll::roll:

 

To je pravda. Jen jsem chtěl říct, že řešit rozdíl rychlosti, který je pod 10 % je nesmysl. Může to ovlivňovat mnoho faktorů a minimálně polovina z nich je na straně připojeného PC. Mám UPC již řadu let a nikdy jsem neměl s rychlostí problém. To, že mi to ukazuje 25 Mb při jednom měření a 29 Mb při druhém z garantovaných 30 Mb, je naprosto v pořádku. Myslím si, že hodně lidí hledá zbytečně problém tam, kde není. Těžko byste taky za tyhle peníze našli lepšího poskytovatele. Líbí se mi, jak každej nadává na UPC. Tak proč smlouvu nevypoví a neobjedná si někoho jiného? Proč má tedy UPC tolik klientů? Čím to asi bude? Jednoduše tím, že za ty peníze nic lepšího na valné většině míst není a dlouho nebude. Jsem moc rád, že UPC u mě rozvody má. Co bych měl jinak? Wi-Fi, ADSL nebo dokonce Dial-UP za nekřesťanský peníze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda. Jen jsem chtěl říct, že řešit rozdíl rychlosti, který je pod 10 % je nesmysl. Může to ovlivňovat mnoho faktorů a minimálně polovina z nich je na straně připojeného PC.

joo, někdy je chyba na straně uživatele, ale co byly na jaře ty problémy kolem upgradu, někde větší, někde menší, to bylo na straně upc, stejně jako lokální problémy, který se občas vyskytnou... so sem tak vyzjistil během mýho současnýho testování, správně by měl bejt u rychlostí v obou směrech drobnej přesah, proto jakmile má někdo rychlost byť o malej kousek menší A NENI CHYBA U NĚJ, pak je to chyba na straně UPC (a zase nemyslim případ, kdy někdo stahuje něco z taiwanu)...

co se týká měření na speedtestu, ten českej server je skutečně dost ubohej a ne vždycky to ukáže správný hodnoty, proto nemá cenu dělat si hlavu s občasnýho výsledku pod hodnotama z ceníku...

podobně jako teď zákazníci přecházej z light za 800 na 30M za 850...

O tomhle jsem zatim nic neslysel, osobne nevidim duvod pro platit o 50 Kc navic, kdyz tech 10 MBit beztak malo kdo vyuzije.

no tak 50 korun měsíčně nikoho nezabije a mít o polovinu rychlejší net v porovnání s původní rychlostí je za takovej drobnej příplatek určitě lepší volba stejně jako v případě tarifů classic a extreme, který nahraděj nový fibery, samozřejmě taky o něco dražší... je lepší mít za 1240 kč 25/1,5 nebo 50/5? komu to přijde zbytečně moc, má tady 30M a neni co řešit... komu přijde příplatek 50 korun na 30M moc, může přejít na 10M za 490, což má asi většina userů a nemusí si s ničim lámat hlavu... další věc sou slevy, kterejma UPC nešetří, proč by to taky dělalo, když je lepší, aby jim platilo víc lidí aspoň něco než aby neplatili nic a šli jinam... napsat výpověď a od dalšího vyúčtování minimálně 25% sleva...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás proč jsem píšete že vám to nefunguje co s tím já nebo někdo jiný udělá?

napište email UPC a tečka to znamená nepište jsem kraviný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...