Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tomus, nevíš jestli je v plánu Fishing and Hunting?

v nabídce na jejjich stránkách tento kanál už mají,ale po zaslání dotazu na KC o potvrzení tohoto programu v nabídce mě bylo napsáno,že tento kanál v nabídce zatím není a nebude.takže se o5 potvrdilo,že na UPC neví levá ruka,co dělá pravá

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem si všimnul, že v doplňkovém balíčku PLUS jsou dva nové kanály a hlavně je nová cena - místo 1,- Kč rázem 119,- Kč. Naladit ovšem zatím nejdou, takže je otázka, od kdy přibudou a od kdy se bude účtovat nová cena :?:

 

zde je odkaz na novou nabídku: http://www.upc.cz/pdf/Cenik_Digital.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem si všimnul, že v doplňkovém balíčku PLUS jsou dva nové kanály a hlavně je nová cena - místo 1,- Kč rázem 119,- Kč. Naladit ovšem zatím nejdou, takže je otázka, od kdy přibudou a od kdy se bude účtovat nová cena :?:

 

zde je odkaz na novou nabídku: http://www.upc.cz/pdf/Cenik_Digital.pdf

 

 

V digitální nabídce UPC se v těchto dnech objevily dva nové televizní programy. Konkrétně se jedná o cestovatelsky zaměřený Travel channel a rybářský Fishing & Hunting. Oba dva kanály jsou zařazeny v novém balíčku, který nese označení Plus nebo v nabídce Supreme. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
ano to je pravda a doufám, že se do konce tohoto roku objeví v nabídce. Necháme se překvapit.

To já doufám, že se objeví mnohem dřív, než do konce roku. Třeba už ve středu. :) Nebo aspoň do konce prázdnin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anomík zase kecal a musel tak dlouhou splácet dluh providerovs' ... jaký?i. Hele Anomíku s holí v ruce, snad 14 dnů jsem si zde četl na tvé stránce, kolik tvůj provider za hloupý web chce za tvé stránky, to je v pořádku pro nás chytré a všudytopřímé čtenáře a chatisti? Víš co, už raději aspoň nepřízpívej ty své hlouposti a ještě více nezakazuj přístup jiným lidem, co chtějí něco povědět. Nejsem jediným, kdo komu zakázal přístup!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fish and hunter a travel chanel od dnešního pondělka: zatím v Praze v digi není? ... že měli být a mají zde být :) snad trochu potěším. UPC asi naplní programovou nabídku později večer, jako posledně TV Barandov, který se posledně objevil v cca 22:OO hodin. Vím, že dle smluv mají přes léto konečně vysílat a od června.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...