Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

to je celé fajn, ale kde sakra už půl roku vázne těch 20 kanálů z prosince?
Já se spíše obávám, že nám hrozí spíše redukce:

 

http://www.digizone.cz/aktuality/joj-po ... kabelovek/

 

no to mě už fakt poser....ne že bych na JOJ koukal, ale jde o princip !

 

UPC, přidejte už konečně těch více než 20 nových kanálů co jste naslibovali, už nejen mě začínáte pořádně s tím srát !

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatý karneval. Ti když něco slíbili tak to i dali. Tady se mluví od prosince o přidání nových programů a skutek utekl. Hlavně, že se sypou penízky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatý karneval. Ti když něco slíbili tak to i dali. Tady se mluví od prosince o přidání nových programů a skutek utekl. Hlavně, že se sypou penízky....

 

jj, je to směšné... leží mi doma leták z doby kdy UPC bylo ještě KabelPlus..na kterém stojí, že na ŽÁDOST diváků zařadí do nabídky Cartoon Network ! Chápete to? Na žádost....Chování tehdy a dnes se nedá srovnat...a je to o to víc smutné, že jsme o desetiletí dál než v roce 97...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo mi nevěříte, když trvdím, že je už nyní mediální útlum! Je tady insolventní "mediální léto" a jestli bude něco nového v programové nabídce, tak nejdříve v říjnu. Jenom nechápu tvrzení moderátora, když jsem zde četl od moderátora s palicí v ruce v květnu, že budou nové programy do konce KVĚTNA ... a zase nic nebylo :( To je opravdu skandální tvrzení někoho, kdo vlastní a vede chat a ví úplně "nic" (exkrement) a tudíž by mohl klidně v rámci chatu býti docela důvěrohodný! Kde se vzal tento kabelový biletář s baterkou do uličky, kterýmu bylo pověřeno vést tento chat, když nemá žádná spojení a informace s epicentrem lidí z UPC? Podívejte se do květnového chatu dříve, než to náš paličkový Rambo smaže! Znovu opakuji, nic nebude, zatím. Kupte si SKYlink, to je také ta totožná firma ... UPC, ale mnohem vydělávající. Je to ta samá UPC, která přerozděluje tv kanály, mezi digitální kabelovku a UPC Direct a SKYlink. A ta samá firma (provider) jenž dává přednost svým dvoum satelitním cestám s příhledem lukrativnější nabídkou pro ekonomicko - silnější zákazníky před chudším kabelovým divákem (slabší ekonomické publikum ze sídlišť). Nejde o množství zákazníků, ale o cenu. Pro množství odběrateků a distribuci cenu na hlavu. Co hlava, to hezký dolar :) ... satelitem je příznivější kurz (silnější) pro výrobce tv programů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jsem se otřel o hloupého moderátora Tomus, asi budu v rámci všeho cenzurován, tedy zakázán! Už jsem měl tu čest, že jsem cca dva měsíce něměl přístup do chatu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle,jsi multimediální popleta.Přečti si po sobě ten svůj elaborát a koriguj,jestli ještě pochopíš co jsi měl za prvotní myšlenku,kterou jsi chtěl sdělit světu. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

Milý Karle,

 

Toto forum tu bylo už za dob Karnevalu, kdy to Tomus rozjel :o) cili to ze je to ted UPC forum je jen a jen proto že bohužel (nechci byt sprosty) proto udelam ........................................... a koupili karneval. No co se tyce dal bohuzel kdybych mohl mit skylink tak uz mi davno uz davno visi. Bohuzel kdyz mas byt na severni strane a jsi uprostred bloku a kdyz si uplne v prizemi tak nemuzes mit satelit bohuzel je to tak.... cili kdyz chci sledovat musim mit UPC ... /drive zlatej karneval/ no a nepotrebuji zadnej HD kanal, nepotrebuji skoro nic jen bych chtel prijimat vsechny CZ a SK kanaly a co me nejvice chybi je uz jen a jen TV NOSTALGIA. No hold tak no a ted k tobe .... Vis toto neni CHAT ale forum tak si neplet tyto pojmy. Dale kdybys nedelal neporadek tak bys nemel smazane prispevky. No a co se tyce tak nejen Tomus (admin fora) mel informace ze UPC chce neco spustit do konce kvetna( slysel jsem to z vice stran) ale nikde netvrdil co to bude atd... a navic pokud se podivas tak UPC v kvetnu spustilo TV BRNO takze TOMUS mel pravdu.

 

Edit: PS: Omlouvám se za pravopis, nekamenujte mě za něj. Není to má silná stránka. Tak prosím žádné příspěvky na můj pravopis. Děkuji za pochopení a S pozdravem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle: u tveho prispevku jsem se opet celkem pobavil.

Ale ted vazne, behem kvetna jsem mel skutecne info o pridani konkretnich kanalu, vypadalo to ze spusteni bude kazdym dnem,

bohuzel jak uz to tak chodi nestalo se tak dosud a to z toho duvodu ze o terminu se nerozhoduje v CR, ale v Holansku, dokud nekyvnou ze se to muze spustit, tak nejspis nic z avizovanych kanalu nebude a ja jen doufam ze se to nerozhodli odlozit az po prazdninach.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...