Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

jj, mohu potvrdit... obě Novy HD jedou.. a co se týče Travel a F&H, myslím, že budou na pozici 80 a 81...

No, ono snad o nějakou pozici vůbec nejde, prostě nové programy zařadí STB vždycky nakonec a pak si je každý může přesunout na jakou pozici chce, důležité jsou parametry muxu. Mimochodem podle toho ceníku je jasné, že Travel Ch. a F&H bude pouze v nabídce Supreme. Ti co mají Starter a Standard si budou muset, pokud budou tyhle programy chtít, dokoupit balíček Plus. Ten už ale nebude za 1 Kč, jako dosud, ale za klasickou cenu balíčku, tj. 119Kč (80 Kč).

 

no, já plus mám a zatím mi je to nenaladilo, čekám to 1.7. ..ale, kanály 80 a 81 jsou rezervy a 4:3, proto si myslim, že ty kanály přibudou tam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
..ale, kanály 80 a 81 jsou rezervy a 4:3, proto si myslim, že ty kanály přibudou tam..

Ale na těch pozicích máš rezervy ty. :D Já je mám např. až na 90 a 91, protože na pozici 80 mám přesunutý Filmbox HD a na 81 Novu Sport HD. :) A v seznamu muxů na tomto fóru, je zase pro změnu na 80 uveden Jetix a na 81 bebe Tv. Takže uvádět pozice je trošku zavádějící. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ale, kanály 80 a 81 jsou rezervy a 4:3, proto si myslim, že ty kanály přibudou tam..

Ale na těch pozicích máš rezervy ty. :D Já je mám např. až na 90 a 91, protože na pozici 80 mám přesunutý Filmbox HD a na 81 Novu Sport HD. :) A v seznamu muxů na tomto fóru, je zase pro změnu na 80 uveden Jetix a na 81 bebe Tv. Takže uvádět pozice je trošku zavádějící. :wink:

 

no dobře, ale prostě na těch dvou rezervách, rozumíme si ne :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já jsem kvůli dceři vymazal Jetix. Takže Nova HD se mi automaticky zařadila místo ní.

Nevadí, stačilo dát přeskenovat vše a mám seřazené jak chce velký UPC. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo mimochodem, tři novinky ohledně kanálů Nat Geo...

 

Nat Geo Channel HD bude nadále jen v AJ bez titulků (cz lokalizace se neplánuje ani na příští rok)

 

Nat Geo Channel SD se dočká plné české lokalizace (tzn. vznikne CZ verze kanálu) do konce tohoto roku

 

Nat Geo Wild se v češtině neplánuje

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...