Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník dajosx

Vychazí mi to na 95 programů, když počítám všechny kanály čili i ty, který jsou regionální mutaci v Brně,Praze a navíc třeba na Moravě ORF, u Ostravy TVP apod.... čili vyjde opravdu číslo 95.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsou špatné počty, dle tiskové zprávy UPC mám mít 95 programů. Naladím jen 93

Dle úvahy tady je těch kanálů už přes 100 jelikož

 

93 programů co naladím

+ TV BRNO

+ 3 přeshraniční co jsou např. v Brně

+ PRAHA

+ 3 přeshraniční co jsou např. v Praze

=101 programů v digitálu

 

Tak kolik jich vlastně je? :P

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsou špatné počty, dle tiskové zprávy UPC mám mít 95 programů. Naladím jen 93

Dle úvahy tady je těch kanálů už přes 100 jelikož

 

93 programů co naladím

+ TV BRNO

+ 3 přeshraniční co jsou např. v Brně

+ PRAHA

+ 3 přeshraniční co jsou např. v Praze

=101 programů v digitálu

 

Tak kolik jich vlastně je? :P

 

V Mostě hraje 93 programu v UPC Digitál. :twisted:

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Nehraje jich 93. Musíte ještě odečíst ty, který jsou rezervy nebo jsou v nabídce dvakrát (rezerva region, rezerva HD, Nova Cinema, Noe TV). Je jich teda 89 (kromě Brna a Prahy 11, kde jich je 90). Pořád ale nechápu, jak se dostali na to číslo 95. Ještě mě napadlo, jestli se do toho nepočítají i kanály, které spolu sdílí pozici. Potom by to tedy bylo 89 plus R1 plus Spice plus Jetix Max plus Animax plus CS Film Mini. To je 94 kanálů (pouze v případě Brna a Prahy 11 to je 95 kanálů). Ale pořád mi uniká ten jeden 95 kanál v jiných lokalitách.

 

Jinak kdyby se to počítalo dohromady podle těch dalších kanálů, které jsou jen v určitých lokalitách, tak by to vycházelo na 97 kanálů (95 bez TV Brno a Metropol TV).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx
Nehraje jich 93. Musíte ještě odečíst ty, který jsou rezervy nebo jsou v nabídce dvakrát (rezerva region, rezerva HD, Nova Cinema, Noe TV). Je jich teda 89 (kromě Brna a Prahy 11, kde jich je 90). Pořád ale nechápu, jak se dostali na to číslo 95. Ještě mě napadlo, jestli se do toho nepočítají i kanály, které spolu sdílí pozici. Potom by to tedy bylo 89 plus R1 plus Spice plus Jetix Max plus Animax plus CS Film Mini. To je 94 kanálů (pouze v případě Brna a Prahy 11 to je 95 kanálů). Ale pořád mi uniká ten jeden 95 kanál v jiných lokalitách.

 

Jinak kdyby se to počítalo dohromady podle těch dalších kanálů, které jsou jen v určitých lokalitách, tak by to vycházelo na 97 kanálů (95 bez TV Brno a Metropol TV).

 

No možná to bude ještě RING TV od pulnoci co vysílá na pozici TA3:), ale víme jak vše berte s rezervou :-D je to jen UPC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co přibude pro nejrozšířenější nabídku STANDARD a hlavně pro ty co nemají LCD televize a settobox pro HD vysílání? Kdy naposledy něco přidali? Rozumím, že o peníze jde především, ale čím jsou současné přidávané programy SD něčím vyjímečné, že je přidávají do nabídky SUPREME? Spousta otázek, ale odpověď jedininá na uživatele s nabídkou STANDARD úplně kašlou a výhody jsou jenom pro budoucí zákaznmíky. Hlavně, že lidi platí a o to jde především.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus

sem se chtěl zeptat,jestli ty poslední 4 programy,které přibyli do digi nabídky,jsou ty samé,o kterých si tady v tajnostech mluvil,nebo se máme jěště na něco těšit

Castesne ano, cestecne ne, bylo v planu i neco jineho, zatim ale o zadnem dalsim terminu nevim, nechme se prekvapit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...