Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Nikdo nic špatně nepochopilj á osobně jsem na ten díl koukal když pan Malina slíbil v květnu přidání nových programů. Takže o nějakém nepochopení nemůže být vůbec řeč. Zkrátka něco slíbili a jak jsme si již zvykli nic nepřidali. Připadá mi to, že v této firmě neví levá co dělá pravá :x

 

:evil:Škoda že nejsem dosahu sítě 802 CZ,vyděl jsem novou nabídku.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pořád působí pod stejným jménem. To je totéž, jako byste řekl, že neexistuje Škoda Auto protože byla prodána Volkswagenu, nebo Opavia protože byla prodána Kraftu. Dokud se ta firma oficiálně nepřejmenuje, tak existuje bez ohledu na to, kdo ji vlastní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Co je to za nesmysl stačí se podívat do OR a je to jasné. Mattes má společníky Rio Media a.s. a Severus Finance SA. Obchodní podíly obou společníků tedy jejich 99% je na základě zástavní smlouvy uzavřené dne 16.04.2009 zastaven ve prospěch společnosti UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

 

Tak komu je co prodáno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem již odpověděl, mattes již není stačí se podívat na stránky 802.cz. Je tam od tohoto týdne 802.cz je členem RIO Media.

 

Jelikož se dnes objevila, nová nabídka balíčků, tak jsem volal na jejich zákaznickou linku a tam mi bylo sděleno, že stávající služby (služby 802.cz již se nebudou nabízet).

 

Pokud bych měl porovnávat Rio Media a UPC, tak nevím koho si vybrat. Jsou stejně drazí.

 

pro stávající zákazníky 802.cz dojde časem k citelnému zdražení. např. volání z 0,59 Kč na 1,5 Kč (když jsem na to dnes upozornil, tak mi slečna sdělila, že jen 1,5 za minutu, prý není moc, na to jsem ji řekl, že nyní voláme za pouhých 0,59 Kč a na to mi jen řekla, že nikdo nemá radost z této změny).

 

Zákazníkem 802,cz jsem již několik let, ale co od prodeje společnosti a informací, které se dostávají na svět, je to změna, ale změna k horšímu.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí se na stránkách 802.cz proklikat k novým ceníkům a ty jsou na ....

 

s 802.cz volám cca asi dva roky a pořád mám u nich předplacen kredit ve výši cca 1200. Nechce se mi věřit, že za tu dobu jsem protelefonoval(i) jen necou tisícikorunu a paušál za 1 Kč nádhera.

 

Ale co nastane bude .....

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...