Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník daf8
Nechme se prekvapit, ja zde nebudu psat co bude ci nebude, od toho jsou tu jini.

Tim JINI !!!! MYSLIS KOHO ? Jako admin tohoto fora by jsi se mel prestat chovat jako MLUVCI UPC a prestat si delat srandu z lidi kteri ti jeste veri a bud radsi nic nepsat a nebo odpovidat na dotazy.A tim rozhodne nemyslim to ze budes psat JA VIM , JA jsem ziskal informace,ale Vam nic nereknu apod. NA TOKOVE INFORMACE NAM STACI MALINA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím,že to že je Tomus admin tohoto fóra neznamená,že je povinen to sem psát,jaké budou nové kanály. Pokud to nechce říct,tak asi proto,že to zatím není oficiální a nemůže to zveřejnit,to je naprosto pochopitelné. Když si představím,že bych třeba já měl někoho známého v UPC,který by mě třeba informoval,jaké budou nové kanály,taky bych to určitě nepsal na net,protože už by mě příště nic neřekl.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím,že to že je Tomus admin tohoto fóra neznamená,že je povinen to sem psát,jaké budou nové kanály. Pokud to nechce říct,tak asi proto,že to zatím není oficiální a nemůže to zveřejnit,to je naprosto pochopitelné. Když si představím,že bych třeba já měl někoho známého v UPC,který by mě třeba informoval,jaké budou nové kanály,taky bych to určitě nepsal na net,protože už by mě příště nic neřekl.

 

jo to souhlasim.. sám to vím zase z jiné oblasti... mě jen zajímalo jestli něco fakt bude nebo si z nás a tomuse UPC utahuje...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx
Uprime receno pokud se podivas na program TV Nostalgia, tak zjistis ze tam davaji prakticky totez jako na CS Film a FilmBox, takze sice bych tuto stanici take bral, ale vice mene by to nic moc noveho neprineslo.

 

To vím, a dokonce vím že je bratříčkem FILMBOXU, ale já jako velký fanda Česko-slovenského filmu bych to uvítal.

 

To samé mužeš říct i o jiných programech co tu chtěji proč to dávat do HD když to mají v analagu i digitalu některé(animal,discavery,atd) ;) ... prostě je jasné že se nezavděčí všem, ale proč by to nemohli Nostalgii nahodit. Mají i zaregistrovano i povoleno tak stále přemyšlím proč to nenahodí ale co už.

 

Všem co budou mít radost z toho co nahodí tak ať si ty kanály užijí ... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník daf8

Pokud bych mel takovehle zname tak bych je nemel urcite dlouho a se zpravami typu napr. "Mam info, ze jeste behem tohoto mesice bude nekolik novych kanalu" musim pocitat s tim ze se toho lidi na foru chyti a budou chtit blizsi informace.A o povinnosti v mem prispevku rozhodne nepadlo ani slovo.Ale zajimalo me koho mysli tim JINI a o co ADMINOVI jde.Takove zpravy dokazu psat i ja a vlastne kazdy na tomhle foru Vim jaky programy UPC zaradi , bude to v kvetnu a kdyz to nevyjde tak v cervnu atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 68man

Tak teď nevím, co si mám o přidávání programů v květnu myslet a kdo vlastně celé očekávání vyvolal - jestli to byla UPC, jejíž pracovníci na infolince o ničem nevědí, nebo Tomus, který tady zveřejňuje neověřené informace nějakého donašeče?! Pro příště malá rada-příspěvky typu" "ještě není konec měsíce" a pod. si nechte od cesty, pokud ty informace nemáte oficiálně potvrzeny! Svými planými sliby zákázníky spíše odrazujete a děláte UPC medvědí službu, ze které asi mít radost nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď nevím, co si mám o přidávání programů v květnu myslet a kdo vlastně celé očekávání vyvolal - jestli to byla UPC, jejíž pracovníci na infolince o ničem nevědí, nebo Tomus, který tady zveřejňuje neověřené informace nějakého donašeče?! Pro příště malá rada-příspěvky typu" "ještě není konec měsíce" a pod. si nechte od cesty, pokud ty informace nemáte oficiálně potvrzeny! Svými planými sliby zákázníky spíše odrazujete a děláte UPC medvědí službu, ze které asi mít radost nebudou.

 

no, ona je z větší části vina na straně UPC, které v pořadu UPC Informuje řeklo, že přidá tento měsíc 4 kanály do nabídky PLUS...a řeklo cca i jaké...takže asi tak... takže jestli je někdy chyba, tak jedině u UPC nedodržením termínu a slibů (viz. registrace kanálů v prosinci)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže nabídka Plus se týká satelitní televize, nikoli kabelové digitální, tak tady neuvádějte lidi opět v omyl!!!

Týká se to kabelové digitální televize...je to ta nabídka, v níž jsou mimojiné AXN Scifi a AXN Crime a nabízela se a možná ještě nabízí za 1 Kč.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...