Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

2 Jaku: Bohužel, myslím, že je to jen dočasná situace. Časem určitě dojde ke změně kódování.

 

2 tomus: Taky nechápu, proč by jim měly vadit slovenské kanály v nabídkách kabelových operátorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Karel

Dobrý večer admine se zbraní v ruce. Když jsem si změnil IP adresu a nuceně se zaregistroval, dostal jsem tu čest se dostat konečně do chatu UP ZONE. Už jeden celý týden jsem chtěl diskutovat, tedy přispívat, ale marně. Byl jsem Vámi prostě zakázán (zablokován), nežádoucí. Ale nejsem si vědom, proč by tomu by tak mohlo být ..? Pořád jsem o tom přemýšlel a četl své příspěvky a napadlo mě, že toto forum asi nebude tak neoficiální, jak se píše ve stanovách tohoto webu a dokonce mě napadlo, že UPC ve mě poznalo bývalého zaměstnance, který mnoho to ví o politice firmy a je nežádoucí. Nelíbí se mi, že zneužíváte důvěryhodnosti mnohých lidí, kteři se zde mnohokrát svěří s tužbou po nějakém programu a jiných pozitivních změnách, které třeba nejste schopný nasadit do programové nabídky. Viz. 1. duben, kdy možná mnoho lidí čekalo menší revoluci v programech a celý tento den skončil na tom, že jste zařadili v drahé nabídce Sport 2, pak nic neříkající Fashion CZ a Prima COOL, jenž máte ze zákona, jako povinnost zařadit do základní programové nabídky bez pompéznosti. Chci tímto zpochybnit tento server, není nezávislý a domnívat se, že by mohlo jít jen o chat někoho si, kdo se ukájí nad tím, že je UPC politikou jenom nespokojený. Ať je to vrcholný zaměstnanec zmiňované společnosti, nebo jakýkoliv jedinec s palicí v ruce, který se tímto baví, je mnou pohrdán, když neví, že zákaz k diskuzi používá primitivvní rozhodnutí a nepočítá s tím, že se embargo pro vkládání příspěvků dá vždy obejít. Pro ty, kteří nebudou souhlasit s mým pocitem, je to váše právo mít důvěru v něco, co nepomáhá. Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Karel : nic proti tobe , ale zkus ty vole navstivit psychologa , treba ti pomuze :lol::lol::lol:

 

sakra kdyz teda tvrdis ze jsi ex zamestnanec UPC tak ti musi byt jasne na ktere strane barykady toto forum stoji , NE ? :!::!::!: , lae nic ve zlem ...

Upraveno uživatelem Big.rob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Karle, ty draku :-). Ja jsem sice hoooodne vytocenej na UPC, pac jsou v me lokalite vlastne jedinou variantou a zneuzivaji toho jak muzou, ale ze by tohle forum bylo ovladano "vsemocnou klikou Jupindy" me teda nikdy nenapadlo :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

tak nam v naproste tichosti brzo zrejmne pribude dalsi kanal : http://www.digizone.cz/aktuality/novy-d ... ejpozdeji/

 

takze aktualni je RTA ( ktera je potvrzena od p.Maliny ze urcite bude ) a TV7 ( ??? )

 

v clanku pisou ze RTA zatim licenci nema a p.Malina me miuly tyden psal ze RTA se spusti behem par nasledujicich tydnu , tak nevim ze by se splet a myslel TV7 :lol::lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nam v naproste tichosti brzo zrejmne pribude dalsi kanal : http://www.digizone.cz/aktuality/novy-d ... ejpozdeji/

 

takze aktualni je RTA ( ktera je potvrzena od p.Maliny ze urcite bude ) a TV7 ( ??? )

 

v clanku pisou ze RTA zatim licenci nema a p.Malina me miuly tyden psal ze RTA se spusti behem par nasledujicich tydnu , tak nevim ze by se splet a myslel TV7 :lol::lol::lol::lol:

To nemájí lepší programy,History HD nebo SD,Discovery SD nebo HD,takový Skylink.Už jsem vážně dost naštváný.!!

lepší programy jsou,ale tenhle musí povinně šířit

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...