Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

tak mi odepsal pan Malina:

 

Dobrý den,

Je mi líto, ale opravdu nemohu Vámi požadované informace sdělovat, už proto, že v řadě případů nejsou uzavřena jednání a "oznámení o zařazení" by poškodilo obchod. Nicméně jsem si jist, že nejméně čtyři Vámi uvedené tv kanály se v tomto roce v naší nabídce objeví. Děkuji za porozumění

 

Já jsem rád aspoň za tuto odpověď, asi zbývá jen čekat a nechat se překvapit :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi vsak to stoji 1kč tak co resite !!!

 

řešíme to, že UPC absolutně o ničem neinformuje, tohle se jako zákazník nemám dovídat tak, že program přestane fungovat a hledat si informace na netu . . . ano koruna, jen aby to svévolně nezměnily třeba na 100,-, vzhledem k tomu že mají v ceníku "Dočasná cena za programy AXN Sci-Fi, AXN Crime a Motors TV."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi vsak to stoji 1kč tak co resite !!!

 

řešíme to, že UPC absolutně o ničem neinformuje, tohle se jako zákazník nemám dovídat tak, že program přestane fungovat a hledat si informace na netu . . . ano koruna, jen aby to svévolně nezměnily třeba na 100,-, vzhledem k tomu že mají v ceníku "Dočasná cena za programy AXN Sci-Fi, AXN Crime a Motors TV."

 

já mám ten balíček od doby co je, což je cca od zimy a zatim stále za 1Kč..pochybuju, že se to někdy brzy změní

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám ten balíček od doby co je, což je cca od zimy a zatim stále za 1Kč..pochybuju, že se to někdy brzy změní

 

změní se to hned jak ho bude mít víc lidí, pak buď budou rejžovat nebo vyinkasují love za snížení nabídky . . . já se jim na to můžu vykakat, oželím MotorsTV, AXN mě nezajímá . . . kvalitou jsou stejně ty SD kanály na houno, dnes jsem sledoval kvaldu F1 na NovaSport a to bylo jeden key frame pak rozpad do kostiček, jeden key frame a rozpad do kostiček a tak to bylo celou hodinu a půl a pochybuju, že takovou hrůzu Nova pouští ven . . . opravdu na poblití

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...