Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

No v poslední době je to víc jak hrůza. Nebaví mne koukat na něco co je třeba 10x přerušeno zvláště ve večerních hodinách. Pokud jde o problémy tak to svádí na vše ostatní. Mně už nebaví, aby sem jezdili 3x do měsíce a jeen se dohadovali co je asi za problém.

Pokud jde o Sky link tak není pravda, že by na paneláku nikdo nemohl mít satík už jsem to tady v jiném vlákně vysvětloval jak to stanoví zákon a ten to umožňuje.

Zrovna to řeším v družstevním paneláku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v poslední době je to víc jak hrůza. Nebaví mne koukat na něco co je třeba 10x přerušeno zvláště ve večerních hodinách. Pokud jde o problémy tak to svádí na vše ostatní. Mně už nebaví, aby sem jezdili 3x do měsíce a jeen se dohadovali co je asi za problém.

Pokud jde o Sky link tak není pravda, že by na paneláku nikdo nemohl mít satík už jsem to tady v jiném vlákně vysvětloval jak to stanoví zákon a ten to umožňuje.

Zrovna to řeším v družstevním paneláku.

Od pátku na Nově nejdou sledovat zprávy samý zásek.Za 1200Kč katastofa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v poslední době je to víc jak hrůza. Nebaví mne koukat na něco co je třeba 10x přerušeno zvláště ve večerních hodinách. Pokud jde o problémy tak to svádí na vše ostatní. Mně už nebaví, aby sem jezdili 3x do měsíce a jeen se dohadovali co je asi za problém.

Pokud jde o Sky link tak není pravda, že by na paneláku nikdo nemohl mít satík už jsem to tady v jiném vlákně vysvětloval jak to stanoví zákon a ten to umožňuje.

Zrovna to řeším v družstevním paneláku.

Od pátku na Nově nejdou sledovat zprávy samý zásek.Za 1200Kč katastofa.

Mostecko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar
není pravda, že by na paneláku nikdo nemohl mít satík už jsem to tady v jiném vlákně vysvětloval jak to stanoví zákon a ten to umožňuje..

Možná to zákon umožňuje a možná bych to i uhádal, ale pak v tom domě taky musím žít. A v případě nájemního bydlení to sice majitel třeba může/musí povolit, ale pak mi taky nemusí prodloužit nájemní smlouvu, protože jsm konfliktní nebo jinak problematickej. Nejsou všichni v regulovaným nájemným s nekonečnou výpovědní lhůtou, ale třeba se smlouvou na rok, která je pravidelně prodlužovaná. (Ale nemusí být.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle se týká všech nemovitostí bez rozdílu pojmu a tipu vlastnictví. Také musím překonávat překážky dané představenstvem. to je daleko horší než jednání ze správcovskou firmou v doibě kdy jsem bydlel ve státní výstavbě. Proto je potřeba znát právní předpisy aby člověk mohl řádně uplatňovat svá práva a pokud ne tak právní pomoc od právníka je také možná cesta. V tomhle případě se opírám o dikxci zákona o telekomunikacích a povinosti majitele či provozovatele zajisti kvalitní příjem ať TV tak i rádia. A tady v konečném nerozhoduje majitel, ale stavební úřad či soud na návrh jedné ze stran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Nechci tady zase rozjíždět off topic diskuzi, ale my máme v domě nově rekonstruovanou STA. To asi jako zajištění kvalitního příjmu povinně šířených stanic bude stačit.

 

Edit: 29.3.2009 18:07

Osobně už se k této problematice nebudu vracet, protože tohle téma o tom není, a omlouvám se za příspěvky mimo.

Upraveno uživatelem Phar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANO nam take dnes kostickuji programy a to cca od vcera od 20hod , ČT24 se me dnes sekala treba i na 2 minuty

 

Už mně dochází trpělivost za 1200Kč,kvalita nic moc.Uvažuji že zruším UPC a přejdu na satelit .Nové programi od UPC nikde a cena vysoká.SKILINKje lepší cenou a kvalitou.

UPC kupuje kanály,které jsou vlastnictím společnosti po kterou spadá UPC.UPC nekoupí kanály které musí draze platit cizí společnosti.Za 1200Kč nají jiné společnosti Discovery všechny,NOVU HD,a další lepší kanály.Znám kabelovou televizi za 300Kč ,která má NOVU HD. :evil:

Markíza začíná s vysokým rozlišením na Slovensku skromně

Lukáš Polák - Programy, Technologie, Zahraničí - HDTV, IPTV, Televize - (Dnes 6:13)

Už i slovenská dcera televize Nova, Markíza, začne vysílat ve vysokém rozlišení. První operátor, který tento signál přinese svým zákazníkům, bude Orange. Již 31. března podle tiskové zprávy začne program vysílat v rozlišení 1080i na pozici 107 ve službě FiberTV. Zákazníci se však nedočkají skutečného HDTV, ale opět tzv. upscalingu, tedy přepočítávaného SD rozlišení.

 

IPTV operátor Orange nabízí na Slovensku ve svém produktu FiberTV již 10 stanic v HD rozlišení, a to už v základním balíku. Jde např. o programy Jednotka, Dvojka, Trojka, JOJ nebo JOJ Plus. Dále je zde přítomen Filmbox HD nebo TA3. Všechny jsou ve vysokém rozlišení, ale opět pro ně platí to, že obraz je upscalován. Orange dále uvedl, že HDTV vznikne díky nejmodernější technologii, kterou má operátor k dispozici přímo na odbavovacím pracovišti Markízy.

A UPC není schopná nasadit ani NOVU HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...