Přejít na obsah

Spam a UPC


Návštěvník miki

Doporučené příspěvky

Návštěvník dan1
Jsem rad, ze se ozval nekdo, kdo mel podobnou zkusenost. Tu jejich sluzbu UPC SmartGuard poridim a pokud se bude neco dit i potom, jsem moc zvedav, co na to budou rikat. Tech 80 Kc. mesicne neni tolik, pokud to dokaze skutecne ochranit PC, bude to fajn. Zatim Ahoj

80 Kc mesicne neni malo - to je 1000 za rok na jeden pocitac.

Stejna funkcnost se da nahradit programy, ktere jsou pro domaci pouziti free (antivir, antispyware, firewall, antispam).

 

Na druhou stranu zas to je vsechno pohromade a az k necemu priste dojde, muzes jim to omlatit o hlavu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miki

Ahoj, to je právě ono, já to chci speciálně od nich, už nechci mít opět tu nízkou rychlost. Já nestahuju nebo něco podobného nějak extra, jen občas demoverze na PC nebo na konzoly Xbox 360, ale ta rychlost, která byla, to bylo příšerné. Jinak vir jsem neměl, ale nechci to jen svádět na UPC, ono v compu nic skutečně nemám, ale ti, co se do PC nabourávají jsou schopní všeho. Jinak i když mám občas s UPC problém, nemůžu si stěžovat. Na lince jsou ochotní a hlavně oni za to nemůžou, že něco nejde, ale je pravdou, že se snaží vyhovět. I ten technik je ochotný, co byl u nás. Prostě nic není dokonalé, ale hold se to musí dolaďovat a přitom to prostě někdo odnese. Zatím Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikoz se PC zivim, tak bych byl asi pak namydleny. Prinese nekdo zavirovane PC, ja ho vycistim a jak ho tak asi odzkousim? No prdnu ho na net.

Pokud se "PC živíte", tak ho snad "neprdnete" přímo na net, ale za nějaký inteligentně (tedy v tomto případě velmi restriktivně) nastavený firewall a omrknete síťový provoz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ochranu používám AD-AWARE, AVG, Norton, Nod32, Spybot a mám Kerio Personal Firewall

sice to nesouvisí přímo s tim spamem, ale k čemu tohle všechno ? víc jak jeden antivir a firewall nadělají víc škody než užitku... avg je upřímně snad to nejhorší, co existuje, koupit si to může jenom někdo, kdo nemá ani trochu tušení o tom, co je to zač... jestli sou nějaký počítače zavirovaný, tak právě s avg (i když třeba aktualizovaným, bez ohledu na verzi)... to už je možná bezpečnější si do počítače nainstalovat sbírku virů, aby měl uživatel aspoň přehled, co si tam nacpal za svinstvo...

 

kupovat nějakej upc smart guard je podle mě nesmysl, protože já celý roky funguju bez něj úplně bez problému a spousta lidí nejen v mým okolí taky... to je vyhozená tisícovka ročně, ale na druhou stranu, aspoň si trochu v upc vykompenzujou ty slevy, který nám dávají, někdo to hold zaplatit musí :lol:

 

místo všech těhlech programů se vyplatí zainvestovat do jedinýho komplexního řešení na vysoký úrovni, který celkem ročně vyjde taky zhruba na tu tisícovku, ale všechny tyhle ochrany šoupne do kapsy...

 

za celou dobu sem se nesetkal ve svým počítači s žádným virem (pokud někde na webu byl, antivir ho včas zablokoval), spam znám jenom z vyprávění lidí, který s ním bojujou...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikoz se PC zivim, tak bych byl asi pak namydleny. Prinese nekdo zavirovane PC, ja ho vycistim a jak ho tak asi odzkousim? No prdnu ho na net.

Pokud se "PC živíte", tak ho snad "neprdnete" přímo na net, ale za nějaký inteligentně (tedy v tomto případě velmi restriktivně) nastavený firewall a omrknete síťový provoz...

 

Ted nemluvim o sichte, ale o takovych tech donesenych do dom PC. V tomto smeru zlate O2...

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miki

Slamb- Ahoj, já to špatně napsal, moje chyba. Mám koupený Eset, dále mám zapnutý Kerio a ten Spybot a někdy ten AD-Aware. To AVG jsem nainstaloval poté, co mi UPC napsalo ten mejl, odinstaloval jsem Eset a dal tam AVG atd. a následně poté i ten antivir od UPC. Je tedy chyba mít zapnutý Nod a ještě Kerio ? To AVG nepoužívám, to jsem instaloval jen z toho důvodu, že mi přišel ten mejl od UPC. Jinak ohledně toho jejich programu, jedná se mi o to, že nyní pokud mi sníží rychlost a budu mít tu jejich službu, se to snad bude lépe řešit, protože žádný spamer nejsem ! Jinak já také nikdy problém neměl, vše procházím každý den, až do té neděle, kdy mi UPC snížilo tu rychlost. Za ten špatný popis se omlouvám, já to spojil vše dojednoho. Zatím Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

Pokud používáš jenom Nod32 tak s Keriem je to dobrá kombinace, pokud používáš Eset Smart Security, které už firewall obsahuje, je lepší tam Kerio nemít.

 

Jinak nahradit NODa AVGčkem je hodně nešťastná volba - tos moh jenom toho noda vymazat a výsledek je stejnej - nechráněný počítač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...