Přejít na obsah

Technisat DigiCorder HD K2


vpa

Doporučené příspěvky

Je nový mediaport 1.3.9, ale žádné zásadní změny jsem nepoznal.Testuji dále.

Prý je pomalejší, ale na druhou stranu snad se ještě nikomu nestalo, že by zamrzl. Umí snad už i mazání v Technisatu.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

uživatelé Technisatu, jdu na vás s prosbou: prošvihl jsem začátek páté řady 24 na Nova Cinema, nemá někdo první dva díly v TS a neposkytl by mě je? na způsobu bychom se mohli dohodnout třeba přes email

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, že můj DigiCorder HD K2 500 GB osazený dvěma CA moduly přestane nahrávat obraz a zvuk v případě, když mu skončí druhá souběžná nahrávka.

Přes EPG mám naprogramované nahrávání dvou pořadů najednou. Jestliže u jednoho nahrávání skončí, u druhého se sice tváří, že normálně nahrává, ale v záznamu už není obraz ani zvuk.

Máte někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník petr21

Také mám takovou zkušenost, že po ukončení první nahrávky se u druhé nahrávky chová DigiCorder jak popisuješ - tváří se že nahrává, ale ve skutečnosti nenahrává obraz ani zvuk, je pouze černá obrazovka. Bude to chyba firmware, ani verze 2.35.0-1205f to nevyřešila. Budeme muset počkat na nový firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

V neděli jsem nahrával ze stejného muxu, tedy NOVU a ČT2 a po ukončení nahrávky ČT2 se u NOVY vyskytl problém s nahráváním tak, jak jsem psal výše. Zkusím ještě nahrávky z jiných muxů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...