Přejít na obsah

Technisat DigiCorder HD K2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník roro
Ná stánkách Technisatu se objevil nový firmware. Jen doufám, že technisat je solidní firma a nepřistoupí na nějakou čuňárnu od UPC ohledně znemožnění přenosu dat, tak jak to provedli u handana.

Tak už asi zmizel.

 

Je to pod názvem Anwendungssoftware .Volně přeloženo - aplikační software. Jak jsem si všim, je to změněno u všech výrobků z firmware na tento název. Snad se nemýlím. Včera jsen aplikoval dle návodu, zatím jsem nic podstatného nezjistil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ná stánkách Technisatu se objevil nový firmware. Jen doufám, že technisat je solidní firma a nepřistoupí na nějakou čuňárnu od UPC ohledně znemožnění přenosu dat, tak jak to provedli u handana.

Tak už asi zmizel.

 

Je to pod názvem Anwendungssoftware .Volně přeloženo - aplikační software. Jak jsem si všim, je to změněno u všech výrobků z firmware na tento název. Snad se nemýlím. Včera jsen aplikoval dle návodu, zatím jsem nic podstatného nezjistil.

Aha, tak já sledujianglickou verzi a am to nebylo, ale asi s tím něco dělají, protože teď dokonce zmizel výběr kategorií a i vyhledávání, takže v tuto chvíli anglické verze nic nenabízí; v polské i německé sekci to ke stažení je.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

Postup je jednochý:

Na flash disk nahraješ soubory singleupdate a HDK2_2350-1205.pad. DigiCorder vypneš do pohotovostního stavu, do USB zastrčíš flash disk, zapněš DigiCorder, na displeji DigiCorderu se zobrazí USB load a začne nahrávání nového firmware. Na displeji DigiCorderu se zobrazí procenta, jak postupuje nahrávání. Po ukončení nahrávání se na displeji zobrazí USB load done a je hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

Je to pod názvem Anwendungssoftware .Volně přeloženo - aplikační software. Jak jsem si všim, je to změněno u všech výrobků z firmware na tento název. Snad se nemýlím. Včera jsen aplikoval dle návodu, zatím jsem nic podstatného nezjistil.

 

Zatím co jsem zjistil, tak se trošku změnilo menu nastavení (např. speciální funkce), tlačítkem HDMI na dálkovém ovládání lze nastavovat výstupní rozlišení obrazu a tlačítkem zoom lze volit velikost (rozměr) obrazu. Nahrané pořady větší než 7 GB lze již bez problémů přetahovat i na 16GB USB flash (cca po 4GB se rozdělí), flash musí být stále naformátována na FAT32, NTFS DigiCorder nebere, ale vyhodí hlášku, že souborový systém NTFS není podporován. Došlo ke zkrácení doby potřebné k vypnutí DigiCorderu do pohotovostního stavu.

Zatím vše co jsem zjistil, budu testovat dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsen aplikoval dle návodu, zatím jsem nic podstatného nezjistil.
Zatím co jsem zjistil, tak se trošku změnilo menu nastavení

 

Chci vám poděkovat za vaši odvahu, já ji nějak teď postrádám a počkám tentokrát na zkušenosti a seznam změn.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník roro

Je to pod názvem Anwendungssoftware .Volně přeloženo - aplikační software. Jak jsem si všim, je to změněno u všech výrobků z firmware na tento název. Snad se nemýlím. Včera jsen aplikoval dle návodu, zatím jsem nic podstatného nezjistil.

 

Zatím co jsem zjistil, tak se trošku změnilo menu nastavení (např. speciální funkce), tlačítkem HDMI na dálkovém ovládání lze nastavovat výstupní rozlišení obrazu a tlačítkem zoom lze volit velikost (rozměr) obrazu. Nahrané pořady větší než 7 GB lze již bez problémů přetahovat i na 16GB USB flash (cca po 4GB se rozdělí), flash musí být stále naformátována na FAT32, NTFS DigiCorder nebere, ale vyhodí hlášku, že souborový systém NTFS není podporován. Došlo ke zkrácení doby potřebné k vypnutí DigiCorderu do pohotovostního stavu.

Zatím vše co jsem zjistil, budu testovat dále.

 

Potvrzuji přenos velkých souborů v naprosté pohodě, jak přes USB tak přes mediaport. Mediaport mi ale jede jen kolem 600kb/s, fleška do USB je daleko rychlejší. Takže pro mě asi největší problém vyřešen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to roro, petr21: Zkusil jsem hledat changelog uživatelů. Kromě změn, co jste tu psali - HDMI, Zoom, rychlejší vypnutí. Prý Zoom teď lépe obsáhne všechny varianty obrazu; můžete zkontrolovat, zda-li obsahuje nová verze totéž co verze HD S2?

Mimochodem, smazal se vám aktualizaci seznam stanic nebo nahrávky na disku?

 

vzdálené přehrávání ze síťových disků? Práce se seznamem kanálů? Neumí už tato verze Techniport XV? Funguje již webové rozhraní pro ovládání přes síť, nastavování časovačů? Kromě http není tam i ftp server? Streaming? Snad podpora streamů z DVBVieweru? HD S2 v této verzi podporuje WLAN USB klíčenky, umí Radio Text. Rychlejší je i spouštění nahrávek z disku. Nové vyhledávání. Další nabídka symbolů na klávesnici. Další možnosti třídění kanálů a nahrávek (třeba podle seriálů?). Zlepšená přesnější editace nahrávek.

Jsou tam ale také dohady o změně TS formátu a nekompatibilitě nových verzí se staršími nahrávkami.

 

http://forum.digitalfernsehen.de/forum/ ... ragen.html

http://www.amazon.de/TechniSat-USB-WLAN ... B001RUBO52

http://lostech.lo.funpic.de/viewtopic.p ... 1&start=30 - poslední příspěvek na třetí stránce vypadá přes Google Translator zajímavě, jestli umíte německy, můžete to zkusit?

 

Díky díky díky

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21
Mimochodem, smazal se vám aktualizaci seznam stanic nebo nahrávky na disku?

 

Po nahrání nového firmware seznam stanic i nahrávky na disku zůstaly zachovány.

 

http://lostech.lo.funpic.de/viewtopic.php?f=21&t=2661&start=30 - poslední příspěvek na třetí stránce vypadá přes Google Translator zajímavě, jestli umíte německy, můžete to zkusit?

 

Německy neumím, přeložil jsem si to také pomocí translátoru. Vypadá to opravdu zajímavě, vyzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

Zasekávájí se vám HD kanály? Eurosport HD se mi seká často někdy je na něm zeleno fialova mřížka.

 

Barrandov HD i HBO HD se zasekává míň ale zase je pořád rozpadlé.

 

Na handanu 7000 tyto problemu nejsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...