Přejít na obsah

Výpadek UPC SMTP mail serveru?


Návštěvník Firestone

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

To já mám zase jiné problémy s UPC poštovním serverem (ale naopak s příchozí poštou...pop3), někdy trvá připojování tak dlouho, že mě nadobro přejde trpělivost a přeruším to (obvykle se to stává právě tehdy, když spěchám). Přes vytrvalé sliby s tím UPC neudělalo pranic, opakuje se to skoro pravidelně nejméně dva dny v týdnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

už fakt nevím, čím to je..vyzkoušela jsem všechno mail.upcmail.cz, dkm i smtp..pošta odchází, ale nepříjímá a píše mi to toto..přijímání ohlásil chybu (0x800CCC0F): Připojení k serveru bylo přerušeno :(

 

Co s tím prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po zavední neomezené schráky neodcházejí maily,a to i přezto,že dostanu potvrzení o jejich odeslání.prosím o srozumitelnou odpověd´,jsem naprostý laik.děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzení o odeslání? Já teda dostanu max. potvrzení o přijetí ze strany adresáta (pokud si to v odesílané zprávě vyžádám), ale nechápu kdo by mně měl potvrzovat, že jsem něco odeslal :shock: A jestli ti takový "potvrzení" vystaví nějakej Outlook apod., tak je to o ničem. V první řadě překontroluj porty, jestli nejsou bloklý a pak se obrať na podporu UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...