Přejít na obsah

Výpadek UPC SMTP mail serveru?


Návštěvník Firestone

Doporučené příspěvky

Návštěvník Firestone

Ahojte,

 

nemáte někdo aktuálně problém s odesíláním mailů skrze smtp.upcmail.cz ? Nedaří se mne nic poslat - i když posílám vyloženě čistě textovou zprávu bez příloh, tak mně Outlook Express vyhazuje dvě hlášky:

 

Zprávu nelze odeslat, protože její velikost přesáhla omezení serveru. Zprávu můžete rozdělit na menší části pomocí možnosti v nabídce Nástroje, příkazu Účty, tlačítka Vlastnosti, na kartě Upřesnit. Předmět 'Re: Dotaz:', Účet: 'xxx@xxx.cz', Server: 'smtp.upcmail.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '552 5.2.0 U9Lp1a06Y2E4fzM029LrNt automated process detected unsolicited content', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 552, Číslo chyby: 0x800CCC6D

 

Server neočekávaně ukončil připojení. Možnou příčinou jsou potíže se serverem, potíže se sítí nebo dlouhá doba nečinnosti. Účet: 'xxx@xxx.cz', Server: 'smtp.upcmail.cz', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 10053, Číslo chyby: 0x800CCC0F

 

Dík za jakékoli info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaa tak problém vyřešen - zdá se, že ten debilní outlook nezvládá adresy tohohle typu:

 

xxx_xxx@de.hettich.com

 

Osobně takový mail vidím prvně, ale bylo to tím!

 

Podtrzitka do emailovych adres nepatri. Obcas se to vyskytuje, ale nic to nemeni na faktu, ze adresu s podtrzitkem muze libovolny ucastnik retezce prohlasit za chybnou a bude mit pravdu. Holt bezmozci se najdou vzdy a vsude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dan1

kdepak, tahle hlaska znamena, ze odchozi mail neprosel pres ANTISPAMOVY filtr na smtp server

 

podtrzitko v emailove adrese je naprosto v poradku

 

setkal jsem se s timhle problemem (filtrovani odchozi posty) u zakaznika - posilal zcela neskodny mail, akorat si nakonec pridal podpis skladajici se z emailu a url jeho webu

-> antispam u upc to vyhodnotil jako nevyzadanou postu a neodeslal

 

kdyz podpis odstranil, email se odeslal

 

je to proste zase dalsi bordel v konfiguraci site / sluzeb u upc :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník prying

Už asi 4 dny nejsem schopen přijímat poštu i když normálně odesílám. Vždy se objeví hláška.

Server neočekávaně ukončil připojení. Možnou příčinou jsou potíže se serverem, potíže se sítí nebo dlouhá doba nečinnosti. Účet: 'xxx@xxx.cz', Server: localhost, Protokol: POP3, Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, , Číslo chyby: 0x800CCC0F

 

Na noťasu mám účty nastaveny úplně stejně a outlook normálně funguje. :( Můžete mi někdo poradit. Mám pocit, jestli outlook nemůže být "nakopnutej". PC však není můj šálek kávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník prying

Tak jsem ty účty přestavil jinak a už to chodí. :oops: Kdybych nebyl dement a 4 dny se to nesnažil udělat, tak jak to bylo původně, už jsem mohl fungovat. Vnitřně to ale nechápu proč se to změnilo. :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od 23.1.09 jsem měl ty samé problémy , volal jsem technikům UPC. poslal dva maily a oni pořád psali, že mám mít nastavený server smtp. upcmail.cz, což jsem vždy samozřejmě měl.Po třetím mailu mi kupodivu sdělili, že si mám nastavit pošt. server pro odesílání

smtp.dkm.cz a okamžitě pošta funguje bez problému... Když jsem tam volal znovu, tak mi sdělili , že smtp.upcmail.cz je v provozu stále, ale proč mi nefunguje , to oni neví...Prý ten smtp.dkm.cz mohu používat pořád, tak jsem rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Tak od 23.1.09 jsem měl ty samé problémy , volal jsem technikům UPC. poslal dva maily a oni pořád psali, že mám mít nastavený server smtp. upcmail.cz, což jsem vždy samozřejmě měl.Po třetím mailu mi kupodivu sdělili, že si mám nastavit pošt. server pro odesílání

smtp.dkm.cz a okamžitě pošta funguje bez problému... Když jsem tam volal znovu, tak mi sdělili , že smtp.upcmail.cz je v provozu stále, ale proč mi nefunguje , to oni neví...Prý ten smtp.dkm.cz mohu používat pořád, tak jsem rád...

 

Dík, konečně jsem to na základě tvýho popisu taky rozchodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Tak od 23.1.09 jsem měl ty samé problémy , volal jsem technikům UPC. poslal dva maily a oni pořád psali, že mám mít nastavený server smtp. upcmail.cz, což jsem vždy samozřejmě měl.Po třetím mailu mi kupodivu sdělili, že si mám nastavit pošt. server pro odesílání

smtp.dkm.cz a okamžitě pošta funguje bez problému... Když jsem tam volal znovu, tak mi sdělili , že smtp.upcmail.cz je v provozu stále, ale proč mi nefunguje , to oni neví...Prý ten smtp.dkm.cz mohu používat pořád, tak jsem rád...

 

Dík, konečně jsem to na základě tvýho popisu taky rozchodil.

 

no je to možný? proboha co je to za hovada v tom UPC... teď jsem řešil stejný problém a dík Alexovi mi to konečně funguje....všude píšou smtp. a nemuzou napsat, ze pro jiné mailové poskytovatele to je DKM. mr*at

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...