Přejít na obsah

Výpadek UPC SMTP mail serveru?


Návštěvník Firestone

Doporučené příspěvky

když už se tady řeší upcmail... proč místo něj radši nejedete gmail nebo hotmail? :) když změníte poskytovatele, nepřijdete o něj, má daleko větší kapacitu, lepší rozhraní, větší možnosti nastavení atd. atp... je tam snad něco, o čem nevim, třeba sleva na služby za jeho používání? :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On se tu spíš řeší SMTP server UPC a nikoliv mailový účet na upcmail.cz. To je trochu rozdíl...

 

Jinak používám jako SMTP dlouho smtp.dkm.cz a žádný výpadek jsem v poslední době nezaznamenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

To bys jim musel vysvětlit, že když použijí účet na gmail.com, že mohou i ze sítě UPC odesílat protokolem SMTP přes smtp.gmail.com.

 

To ale neznamená, že nemůžou mít důvod, proč chtějí používat upcmail.cz a tedy chtějí odesílat přes smtp.upcmail.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dk1971

Dva dny mám od UPC internet. Od nastavení adresy serveru odchozí pošty na poštovním klientu Thunderbird na smtp.dkm.cz nebo na mail.upcmail.cz nelze poštu vůbec odeslat. Nejsem jediný, kdo má s tímto problém. Volal jsem cca 5x na zákaznickou podporu kde mi řekli, že pokud zadám jednu ze zmíněných adres serveru pro odchozí poštu tak to půjde odeslat. Bohužel stále nemohu odeslat poštu.

Myslím že jedinou možností je vrátit se k původnímu poskytovateli internetu protože od UPC to zjevně není v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dk1971

Problém to dělá jen při odeslání přes Thunderbird. Nastavil jsem outlook, který moc v lásce nemám, ale tak odesílat maily lze. Problém bude zřejmě v Thunderbirdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...