Přejít na obsah

Výpadek UPC SMTP mail serveru?


Návštěvník Firestone

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Tak od 23.1.09 jsem měl ty samé problémy , volal jsem technikům UPC. poslal dva maily a oni pořád psali, že mám mít nastavený server smtp. upcmail.cz, což jsem vždy samozřejmě měl.Po třetím mailu mi kupodivu sdělili, že si mám nastavit pošt. server pro odesílání

smtp.dkm.cz a okamžitě pošta funguje bez problému... Když jsem tam volal znovu, tak mi sdělili , že smtp.upcmail.cz je v provozu stále, ale proč mi nefunguje , to oni neví...Prý ten smtp.dkm.cz mohu používat pořád, tak jsem rád...

 

Dík, konečně jsem to na základě tvýho popisu taky rozchodil.

 

no je to možný? proboha co je to za hovada v tom UPC... teď jsem řešil stejný problém a dík Alexovi mi to konečně funguje....všude píšou smtp. a nemuzou napsat, ze pro jiné mailové poskytovatele to je DKM. mr*at

 

Celou dobu jsem pouzival smtp.upcmail.cz Az dnes vecer mi to prestalo fungovat. Nastavil jsem smtp.dkm.cz a vse jede bez problemu. Zbytecne dlouho jsem se u toho rozciloval... UPC mi posledni dobou dela dost podrazu, prestava se mi to libit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jsem rád , že jsem pomohl i jiným uživatelům UPC, ale je fakt , že mi možnost jiného pošt. serveru uPC mohli sdělit podstatně dříve a ne nechat se mne trápit skoro 14 dní, je fakt, že pošta jde odesílat přes webmail, ale já mám radši OUTLLOK. Apropo, tudle jsem to z recese nastavil na pův. pošt. server smtp.upcmail.cz a zase to "chodilo", nicméně používám ten smtp.dkm.cz pro jistotu....

Alexander Lomský

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník YABAKA

Já to mám už X let nastavený na smtp.upcmail.cz a fachá to v pohodě. Mimochodem příručku k internetu jsem ještě neviděl - ono fakt něco takovýho od UPC existuje? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...