Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

LamePC:

 

Muj nazor je, ze si za to muze to posrane UPC samo. Kdo je nutil at rusi limity ? Hlasaji neomezeny internet, ale o tom si muzeme nechat zdat. Tak at zavedou zpatky limity treba 15GB na mesic pro kazdeho a bude. Rychlost by mi klidne stacila polovicni jen at to uz ku*** jede. Ja treba ani nestahuji, ale tim, ze ti zasranci blokuji urcity rozsah portu, tak mi nejede jedna aplikace, ktera v tomhle rozsahu komunikuje. Neni to p2p, takze neverim tomu, ze tam maji nejakou masinu, ktera analyzuje porty. Ty KURVY ty porty ve spicku sproste zariznou a hotovo. to je jejich reseni. za mesic mi konci smlouva a pak padam, fakt uz na to nemam nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě, že jsem už jim dal výpověď. Č....a ze mě nikdo dělat nebude.

-------------------------------------------

Vážený pane,

dovolte, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 12. 11. 2008, týkající se služeb UPC.Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte prosím tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na .Dovolujeme si Vás požádat, abyste při komunikaci s klientským centrem používal vždy Vaše číslo smlouvy = variabilní symbol z faktury.Přijměte prosím naší omluvu za vzniklé nepříjemnosti a časovou prodlevu při vyřizování Vašeho e-mailu.

 

Jak jsme Vás již informovali, P2P sítě oficiálně neblokujeme - viz vyjádření F. Maliny z 27.10. na serveru Lupa.

 

Věříme, že Výše uvedené přijmete s porozuměním a dál nám zachováte svou přízeň.

 

Rozhodnete-li se pro ukončení dodávky služeb UPC, prosíme Vás o zaslání žádosti písemnou formou (dopis, fax, e-mail).

 

Litujeme, ale ke skutečnostem již uvedeným, spolu s vyjádřením, která Vám bylo zasláno, Vám nemůžeme v současné chvíli poskytnout příznivější informace.

 

Děkujeme za Vaše pochopení a Váš zájem.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

Z. Kyselová

operátor klientského centra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PhyrexiaN
Hosi co kdybste vytahli hlavu z koncim kam slunce nesvtiti a zacli pouzivat mozek v ni, jestli teda nejakej mate. A kdyz vasd to tak neuveritelne stve, ze tu plivate siru a rvete jak nejaky opice tak co hned vypadnout k jinym providerum, vezte ze vsem ostatnim uzivatelum ve vasem okoli se ulevi. Stejne vetsina z vas bude jen urvanejch pubescentu co tahaj kazdej torrent...
Ono je to sice pěkné, ale k čemu mi bude rychlý internet, když nebudu moct stahovat? Na prohlížení e-mailů mi přeci stačí 256kbps. Internet, co nabízí UPC, je přeci na stahování, ne na prohlížení.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Oni nabízejí internet pouze na prohlížení (v té fázi jak je to teď je 100% času, kdy jsem doma, všechno blokováno). Pouze obchodně to musí vypadat tak, že jsou jednička na trhu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš tak uplně pravdu.. ..s těma portama jsi totálně vedle.. přehazování portů nepomáhá, takže oni netrhaj jenom určitý "rozsah" portů.. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš tak uplně pravdu.. ..s těma portama jsi totálně vedle.. přehazování portů nepomáhá, takže oni netrhaj jenom určitý "rozsah" portů.. 8)

 

/|\ /|\ /|\ to melo bejt na týpka IP: 89.103.173.205

Anonymní.. :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...