Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Mate nekdo nejaky info kdy to hodlaji dat do poradku? pokud vubec??

Protoze mne DC nefunguje už par mesicu..

Kdybych to UPC platil, tak už ho davno odhlasim :!:

Někdo jinej z Teplic kterýho to taky deptá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již několik měsíců nefunguje internetové spojení P2P zejména do sití DC.

Nejsem jediný s tímto problémem, potýká se s ním celá republika a proto žádám o nápravu (o zrušení omezování) a o regulérní a pravdivé vysvětlení problému!

Pokud tyto problémy urychleně nevyřešíte, věřím faktu o kterém se veřejně diskutuje, že přijdete o většinu vašich klientů.

Díky za odpověď a spolehlivé vyřešení problémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema
Mate nekdo nejaky info kdy to hodlaji dat do poradku? pokud vubec??

Protoze mne DC nefunguje už par mesicu..

Kdybych to UPC platil, tak už ho davno odhlasim :!:

Někdo jinej z Teplic kterýho to taky deptá?

 

Jojo. Mě to taktéž dost vadí a tak jsem jim dal výpověď.

Výsledek - internet 10M za 250,- Kč + digitální kabelová TV Standard za 250,- Kč a to vše na rok, takže jsem se nechal přemluvit a trpím dál :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vaše připojení je v pořádku. Konektivita u p2p sítí může být ovlivněna mnoha faktory. V rámci naší sítě není nastaveno nic, co by omezovalo p2p sítě.

 

Tohle mi napsal P.Weil

Takze nevim co s něma dělat! Jak si to udelal ty s tou vypovedi? rekl si jim ze ji chces udelat a nebo si to udelal oficialne a pak se ozvali? Protoze ja si nemuzu dovolit udelat vypoved oficialne protoze ten internet neplatim :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dabyxxx
Vaše připojení je v pořádku. Konektivita u p2p sítí může být ovlivněna mnoha faktory. V rámci naší sítě není nastaveno nic, co by omezovalo p2p sítě.

 

Tohle mi napsal P.Weil

Takze nevim co s něma dělat! Jak si to udelal ty s tou vypovedi? rekl si jim ze ji chces udelat a nebo si to udelal oficialne a pak se ozvali? Protoze ja si nemuzu dovolit udelat vypoved oficialne protoze ten internet neplatim :?

 

Lež jako věž. Asi si na to pozvu Muldera a Sculiovou, protože každý den v 17:00 hod mi přestane jít stahování přes torrent a po 23:00 hod mi to zas funguje. Tudíž musí být něco mezi nebem a zemí co dokážou vyřešit jenom tito dva speciální agenti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná změna,ba naopak,nevím čím to je,ale v utorrentu mi to dole vyhodí žlutý trojůhelník-žádné příchozi spojení.Může mi někdo poradit,jestli je chyba u mě nebo opět UPC?Nastavení jsem neměnil,prostě z ničeho nic se to objevilo.Nepomůže přesměrováni portu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník krakenek

Problémy větší a větší. Rychlost není ani zdaleka udávaných 10Mbit, co mi momentálně účtují a na DC už se vůbec nechytám. Torrenty stahují kolem 6-20kB/s nebo vůbec. Počkám do nového roku a když se to nezlepší, přecházím k Netboxu... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...