Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez
Počkám do nového roku a když se to nezlepší, přecházím k Netboxu...

Nechápu, že ještě u UPC jsi pokud máš možnost přejít udělej to.

 

Nabídka Netbox s UPC se nedá srovnávat :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník krakenek

Já bych rád, ale od UPC máme doma všechny tři služby včetně televize a telefonu a Netbox zatím jejich digiTV u nás nezprovoznil. Takže bude potřeba oba poskytovatele kombinovat, což je problém jenom pro moje rodiče, ale když jim to rozumně vysvětlím, tak snad nebude problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme na tom koukam stejne, jen že ja jsem z Teplic a tady zadni poskytovatele nejsou. Mame taky 3UPC a nikdo v okoli to nenabizi, snad jen O2. Možná že i to bych zvážil,ale lidi s tim prej nemají nejlepsi zkušenosti :( tak nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja zatim dělam jediny. Nejmin kazdej den napisu jeden EMail na UPC jako stižnost at s tim něco udělají nebo at nesou zodpovědnost a rikam jim že věřim že se to vyřeší abych nemusel odejít od smlouvy s tim, že se dá asi i hovořit o jejím porušování-protože takhle neomezeny internet s garantovanou rychlostí nevypadá.

Oni mi sem tam odpoví že za nic nemužou a že je vsechno v pořádku a že mam problím někde já. Napisu jim znovu neco podobnyho a tak to jde porad dokola :lol: Mne to problemy nedělá-jsou tu přeci pro nás :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja v Ostrave uz mam novou IP a to z rozsahu UPC (mioval jsem stary karneval adresu). Pocitujete nekdo v OV nejakou zmenu ? Me to jede tak vselijak :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...