Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník dave67

Ja teda nejaky vypadky, ze me net jede pomalej, vsechno se pomalu nacita a podobne, obcas pozoruju, ale ze by me nejeli torrenty nebo bylo omezeny stahovani z RS, to me nepride. Vcera vecer torrenty zeleny, down kolem 35 kb/s, rapid 200-300 kb/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nejaky vypadky, ze me net jede pomalej, vsechno se pomalu nacita a podobne, obcas pozoruju, ale ze by me nejeli torrenty nebo bylo omezeny stahovani z RS, to me nepride. Vcera vecer torrenty zeleny, down kolem 35 kb/s, rapid 200-300 kb/s

zalezi kdy a kde, ty omezovace neomezujou pro srandu nebo-li pokud neni zrovna zatizena sit tak se nic nedeje a ani zadne omezeni nepocitis, zkus to cca 18-20 což je pro upc většinou špička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně teda přijde, že já mám ty torrenty omezený pořád.. jsem doma třeba celej den a inkdy jsem si nevšim, že by se to nějak rozjelo.. furt se to drží zajeté šnečí rychlosti 5 - 20 kBps..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník WVJ

Tak s Rapidem nemám problém (rychlost kolem 740 kb/s v jakoukoliv denní či noční dobu). Z torrentů a z DC netahám, takže Vám neřeknu jestli jedou nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně teda přijde, že já mám ty torrenty omezený pořád.. jsem doma třeba celej den a inkdy jsem si nevšim, že by se to nějak rozjelo.. furt se to drží zajeté šnečí rychlosti 5 - 20 kBps..

 

Tak s Rapidem nemám problém (rychlost kolem 740 kb/s v jakoukoliv denní či noční dobu). Z torrentů a z DC netahám, takže Vám neřeknu jestli jedou nebo ne.

 

Zalezi na tom kde, ale samozrejme traffic shaping je vsude, avsak pokud v dane lokalite neni vytizena kapacita site tak ho neni nutne uplatnovat, jde o to, ze upc by mnelo navysit kapacity tak, aby to fungovalo nebo zavect jasny FUP nez Traffic shaping, ktere se v nekterych mistech rovna totalnimu znefunkcneni nekterych primarne blokovanych sluzeb, samozrejme, ze nemam nic proti tomu, ze se sit podobnym opatrenim chrani proti nejakym extremnim pikum, ale pokud to pouziva, aby nemusela nic invetstovat do navyseni kapacity a jen secitala zisky s dalsich zakazniku tak je to sprostarna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze pred 2 dnama mi zase torrenty zacli fachat normalne(se zmenou ip adresy z karnevalu na upc, zajimave coz), ale obcas nejaky vypadky jeste jsou, takze sit jeste vylepsujou... Predtim to bylo cca mesic priserny, presne jak popisujete.

Hosi co kdybste vytahli hlavu z koncim kam slunce nesvtiti a zacli pouzivat mozek v ni, jestli teda nejakej mate. A kdyz vasd to tak neuveritelne stve, ze tu plivate siru a rvete jak nejaky opice tak co hned vypadnout k jinym providerum, vezte ze vsem ostatnim uzivatelum ve vasem okoli se ulevi. Stejne vetsina z vas bude jen urvanejch pubescentu co tahaj kazdej torrent...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste dodatek soudruzi, prave kvuli takovym jakoste vy se podobny omezeni zavadej, pokud by problemy pretrvavali i po novym roce. To ze upc je neuveritelne enschopny v komunikaci se zakaznikama je fakt a oddeleni co to ma na starosti by chtelo povesit za kule do pruvanu, to samy ty chytraky co vymejslej zrychlovani do nebes bez toho aby technici meli sit ve stavu aby to snesla. Ale fakt bezte k jinymu providerovi, ten z vas bude mit uzasnou radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drz hubu ty zasranej komunistickej vyjebance ceskej ! Za omezovani sluzby muzes ty a tobe podobny rudy zmrdi ! UPC propaguje 10M a 20M, z toho ani 512kBit nemuze garantovat. RIA a podobne kurvy lobbuji za blokovani vymennych siti a odpojovani od internetu ve vsech statech. S odpojovanim uz experimentuje Britanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...