Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník Zek
Rychlost je v poradku. A pokud budou dal omezovat rychlost ruznych p2p siti, urcite k zadnemu beznemu omezeni nedojde. Tezko totiz vsichni budou jen stahovat a stahovat. Bohuzel se asi opet snizi odezva, coz mi vadi ze vseho nejvic (online hry)
no o tom jesi je rychlost v poradku nebo neporadku si povime az ve stredu, ale u me ted kazdopadne v poradku neni

 

Tak jsem zkusil speedtest na zive.cz. 13Mbit. Ale kaslu jim na rychlost. (a uz mi opet nesviti ledka signalizujici odesilani ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil speedtest na zive.cz. 13Mbit. Ale kaslu jim na rychlost. (a uz mi opet nesviti ledka signalizujici odesilani ;))

na zive.cz mi to ukázalo nějaký nesmysly 9/1,3, přitom mi to jede skutečnejch 25/1,5... když speedtest, tak jedině http://speedtest.net :wink: i když ani tam to neni přesný a občas to taky ukáže pěknou blbost...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni zákazníci, kteří u dřívějších nabídek setrvali, budou moci od 1. dubna 2009 využívat jejich zcela nové, podstatně vyšší rychlosti,“ řekl Novinkám mluvčí společnosti UPC František Malina.

yea, 1. dubna se stane zazrak a vsem to pojede tak jak ma, no to sem zvedavej...

zajimalo by me treba jesi upc prikoupilo nakou konektivitu u nixu, pac sem tam videl ze upc ma 2x 10Gbps a to jako nic moc na to kolik ma zakazniku

 

presne tak na 300 000 zakazniku jenom 2*10Gbps, a budou se ohanet tim, ze neni zadna agregace :shock: ,asi si mysli, ze lidi jsou uplne blb****

speedtesty jsou v soucasne dobe naprosto nerealny, protoze jsou (z nejakeho zahadneho duvodu :wink: ) uprednostnovany. muzu rict, ze jsem zrovna odesilal neco 60kb/s a na testu mi to hodilo 8/1,5Mbps a to stejny i bez odesilani...

mel jsem s nima trpelivost pul roku, ale sr*t na ne, jako oni na svy zakazniky, obraty maji vysoky, tak by z toho mohli taky neco investovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zek
Tak jsem zkusil speedtest na zive.cz. 13Mbit. Ale kaslu jim na rychlost. (a uz mi opet nesviti ledka signalizujici odesilani ;))

na zive.cz mi to ukázalo nějaký nesmysly 9/1,3, přitom mi to jede skutečnejch 25/1,5... když speedtest, tak jedině http://speedtest.net :wink: i když ani tam to neni přesný a občas to taky ukáže pěknou blbost...

 

Ja se behem tech testu divam co mi ukazuje DU meter :) A tam tech 13 bylo :) Kazdopadne nad 2mbity mi je ta rychlost k nicemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zek
Tak dnes rano to konecne slape jak ma, coz samozrejme nechci zakriknout :-). Lokalita Praha 8.

 

Zatim mi to jede tak napul. Pul hubu na DC jde, pul ne. Ale vzhledem k tomu, ze zcela jiste UPC nic nedelalo.. :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak uz zase klasika. NIC. Zacatek dobrej, pak schyzofrenni zabarveni sipek vsim, co je mozne a ted zase puvodni stav minuleho tydne. Doufejme, ze ta prvni ranni vlastovka nebyla tou posledni :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Aktuální test Ústí nad Labem

200912122859.png

 

Měl bych mít 15/1,5,takže nesplnili co slíbili.dával jim ještě maximálně den,dva a pak s nima končim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Aktuální test Ústí nad Labem

200912122859.png

 

Měl bych mít 15/1,5,takže nesplnili co slíbili.dával jim ještě maximálně den,dva a pak s nima končim

 

o92v5j.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...