Přejít na obsah

kdy vypnout Analog na furt??


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Marku to se pleteš. Oficielně mámod UPC dvě zásuvky a v TV moduly a tak si jede každá TV co chce. nyní mám i třetí TV bez modulu a vše běhá normálně. A platím jen jednu nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abychom se toho vypínání analogu nakonec přece jenom nedočkali a to dřív než si myslíme. Analogová ČT1 v Hodoníně vysílá už pár dnů s piktogramem vypínání analogu. Zajímalo by mě, jak rychle a na co UPC přeladí. Hlavně pak na co. Doufám, že ne na satelit, protože kdybych přišel o regiony ještě i v analogu, tak už budu hodně zlý. A určitě nebudu jediný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy bude na řadě Most,kolik stojí nová nabítka mini .

Až budeme nařadě tak se to dozvíme :lol: Žádná "nová" nabídka Mini nebude jen stará mini za 209 s přidanými kanály (Must Carry kanály). Co se týče přechodu z Klasiku na digitál tak praxe je nyní taková že klienti dostanou Klasik v digitální podobě se stejnou (přibydou asi 2 kanály) programovou nabídkou a cenou (nevím jak to je v případě využívání nějakých slev).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada.sp
se stejnou (přibydou asi 2 kanály) programovou nabídkou a cenou

 

ale jenom na jednu televizi, kdo mě dvě a více už musí platit navíc, a elektřina za STB taky něco stojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...