Přejít na obsah

kdy vypnout Analog na furt??


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

vypnou teda analog nebo ne?

 

jestli ho nevypnou tak na jednu stranu budu ráda.. na druhou budu naštvaná protože mě namluvily že analog se bude vypínat a koupily jsme .. ne pronajaly al ekoupily seto-box za 2500kč... ted jsem zvědavá zda ho můžu vrátit... jestli ne tak jsem naštvaná o to víc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

A ptáte se, zda UPC vypne analogové vysílání po kabelu? Potom odpověď je ne. Ještě dlouho ne, aspoň to slibují. Spíš budou omezovat počet TV stanic vysílaných v analogu, ale celkově ho nevypnou.

Jestli se ale ptáte na normální analogové vysílání chytané anténou, tak to vypnou.

 

Trochu mne totiž matete tím, že jste si koupili STB. Za 2500,- korun se dá koupit akorát tak CV-5000 CINX iL na http://www.dvb-c-shop.cz.'>http://www.dvb-c-shop.cz. No a takový přístroj kupovat je zvláštní postup. Tento STB totiž UPC dává jeden zadarmo, a případně další kus za měsíční pronájem 90,- korun.

Kupovat STB jinde než od http://www.dvb-c-shop.cz může přinést jen problémy se zprovozněním a zárukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem asi jeden z prvních postižených digitalizací UPC a musím říct, že UPC rozhodně nezklamalo, svým přístupem může plně konkurovat třeba microsoftu, nebo dalším firmám, kterým jsou zákazníci u...

Všechno to začalo před třemi týdny kdy se mi ve schránce objevil leták, že od 1.6 bude u nás ukončena analogová nabídka Klasik a bude převedena na digitální Standart. Tak jsem nelenil a zavolal na zákaznickej servis. Tam mi tvrdili, že o ničem neví a že se nemám zneklidňovat. Dobrá, byl jsem v klidu. Jenže za pár dní mi volali z jakýsi firmy, že mi přijedou namontovat set-top-box. Oznámil jsem jim, že jsem si žádnej neobjednal, tím pádem mi nemají co vozit. Pak mi volali z UPC ohledně technickýho výpadku a mezi řečí jsem se zeptal jak to je s tím digitálem. Operátor mi potvrdil, že tam mám žádost na změnu na Standart, tak jsem ji nechal zrušit s tím, že mě ujistil, že stávající nabídka mi pojede dál. Jaký pro mě bylo překvapení když jsem zjistil, že v pondělí 1.6 mi šly už jenom základní programy. Opět jsem napsal na UPC, přišla jednoduchá, leč málo říkající odpověď, že došlo k změně v programové nabídce na což prý mají nárok. Až při dalším telefonátu jsem se dozvěděl že jelikož jsem odmítl přechod na digitál, převedli mě na nabídku Mini, která mi je ovšem na 2 věci, protože jsem sledoval skoro výhradně prémiový programy.

Takže jsem momentálně ve stavu totální nas...nosti. Až trochu vyhladnu, tak zkusím najít nějaký řešení, ale asi půjdu k satelitní Digi-TV.

Takže milé děti, jaképak je poučení z tohoto příběhu? UPC analog po drátě klidně odepíše i přes protesty zákazníků, potřebuje kapacity pro internet a telefon. Radši lidi násilně převede na digitál, nebo satelit. Schválně, kolika z vás poslední dobou volali že jako dlouholetí zákazníci máte jedinečnou šanci získat ten jejich supr předraženej UPC Direct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Musím tedy říci, dozvěděl jsem se, že přemlouvají lidi z nabídky MINI, aby přešli na digitál. Neříkali nic o tom, že se to bude přímo rušit, ale že se tomu stejně nevyhnou přechodu na digitál, protože to prý teď nějak blne (přeskakují kanály, což je podle mě blbost - to musí být u nich na stanici) a je otázka času, kdy to začne blbnou ještě více. Tak nevím, jestli opravdu nemají v úmyslu zrušit celou analogovou nabídku, tedy i MINI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus: Jsem z Jindřichova Hradce. Určitě budu alternativu vybírat trochu pečlivěji. Tu Digi TV jsem uvedl spíš jako příklad, zatím jsem neměl čas studovat ohlasy jejich zákazníků. Ono ale u nás to s kvalitou služeb UPC taky nebylo slavný. Například při silnějším větru nebo bouřce pravidelně vypadávaly prémiový programy, často nešel zvuk, nebo se aspoň objevovalo kostičkování. Samozřejmě jsem to několikrát hlásil ale jednou mě vyloženě operátorka obourala tím, že to je určitě chybou u mě doma, jestli nemám jen povytaženej kabel. Pro upřesnění musím dodat že v tu dobu tu žádnej digitál nebyl. No a to nemluvím o různým rušení obrazu, hlavně od doby co začali zavádět telefony.

 

PetrS: Mám dvě televize, (vlastně tři, ale jednu klidně obětuju) a abych mohl na obou sledovat všechny programy, musel bych si pořídit další set-top-box, samozřejmě že mi ho zdarma nepůjčí, protože ve skutečnosti nepůjčujou zadarmo ani ten první a zapůjčení druhýho by je určitě položilo. Navíc mi vadí, že bych musel ovládat dvěma ovladačema a mít je přidrátovaný k další škatuli. Prostě mi vadí, že za výrazně větší peníze mi nabídnou horší komfort a kvalita obzazu se mi nezlepší. Kdyby s tím ti pitomci aspoň počkali dalšího půl roku-rok a hlavně s dostatečným předstihem podali pravdivý informace, tak bych měl čas si pořídit novou televizi s DVB-C tunerem. Jenže co zmůžu během těch pár dní, navíc když je televizí s DVB-C pořád jak šafránu a jsou ještě drahý. Jinak se samozřejmě digitalizaci nevyhýbám, pokud je použitá dobrá technologie a dostatečnej datovej tok, tak to může být velkým přínosem, ale ty změny musí být postupný a co nejmíň násilný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...