Přejít na obsah

kdy vypnout Analog na furt??


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Nutnost použití set top-boxu (nebo, chcete-li, konvertoru) pro každý jednotlivý tv přijímač vyplývá z principu přenosu obrazové informace, v žádném případě nezávisí na libovůli UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nutnost použití set top-boxu (nebo, chcete-li, konvertoru) pro každý jednotlivý tv přijímač vyplývá z principu přenosu obrazové informace, v žádném případě nezávisí na libovůli UPC.

 

Ale to já chápu, a proto je nejen pro mojí domácnost tato technologie nepoužitelná. Dívat se s manželkou na seriál mohu i DVB-T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn
Dívat se můžete každý na něco jiného, stačí "jen" aby každý měl televizi s DVB-C s modulem od firmy Lica :P

 

Ale pro kompletní nabídku do toho modulu musíš mít pak od UPC jejich kartu nebo ne? A případně za tu kartu se pak taky platí nějaký měsíční poplatek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Od Licy dostanes modul s kartou za kterou platis mesicni poplatek podle tve TV nabidky.

 

Opravdu?

Do teď jsem si myslel, že CAM platím jen jednou při koupi, a kartu platím jen jednou zálohu 200,-.

Měsíčně pak, jsem si myslel, že platím pouze to co jsem platil, tedy měsíční paušál bez ohledu na počet zařízení k dekódování DVB-T.

Toto zařízení je už mé, a nemusím platit za pronajatý druhý STB, případně HD STB či STB s HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobry den,

 

nahodou jsem narazil na tento web, kdyz jsem neco hledal o UPC. Docela me sokovalo, ze je to tady sama kritika UPCecka. Podotykam, ze nejsem zamestnanec ani dealer UPC.

 

Pouzivam jejich sluzby 1,5 roku, nejprve internet, pak pevna a ted mam pul roku digitlani TV (k tomu zdarma analog). Vse funguje jak ma a 1 vypadek za 3 mesice nenresim (kosticky, se ukazou tak 1 za mesic na chvilku).

 

Mam doma 3 TV, ted jsem si objendal HD set-top-box (uhadal jsem znacnou slevu, druhy digitlani mi nechali zdarma) a u 3.TV staci analog (ikdyby tam byly 4 TV).

 

Pokud se nekomu nelibi postoj UPC, tak at si zridi shit Digi TV nebo znacne drahou o2 TV. DVB-T mimochodem kostickuje kazdy den na plazme co mam v kanclu a to jsme v Praze na kopci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVB-T mimochodem kostickuje kazdy den na plazme co mam v kanclu a to jsme v Praze na kopci...

 

To nutně nemusí být chyba DVB-T, ani televize. Záleží na tom, jakou máš anténu - pokud je to nějaká vnitřní, tak ti - dle mých zkušeností - může v pohodě rozkostičkovat obraz zapnutý mobilní telefon. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...