Přejít na obsah

kdy vypnout Analog na furt??


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

PetrS: Popisoval jsem svoje zkušenosti s dlouholetým příjmem analogové kabelové televize (původně Kabel+, potom UPC), digitální jsem neměl možnost vyzkoušet. Televizí s DVB-C tunerem není zdaleka hodně, převážně jsou od značek Sony a Samsung. Jelikož se jedná většinou o televize střední a vyšší třídy, tak je cena ještě relativně vysoká (15 tisíc a výš). Za 10 tisíc se mi žádnou najít nepodařilo, čímž nechci tvrdit že se žádná taková neprodáví, nicméně jsem při svém hledání na netu neuspěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Tak jsem nelenil a zavolal na zákaznickej servis. Tam mi tvrdili, že o ničem neví a že se nemám zneklidňovat. Dobrá, byl jsem v klidu. Jenže za pár dní mi volali z jakýsi firmy, že mi přijedou namontovat set-top-box. Oznámil jsem jim, že jsem si žádnej neobjednal, tím pádem mi nemají co vozit. Pak mi volali z UPC ohledně technickýho výpadku a mezi řečí jsem se zeptal jak to je s tím digitálem. Operátor mi potvrdil, že tam mám žádost na změnu na Standart, tak jsem ji nechal zrušit s tím, že mě ujistil, že stávající nabídka mi pojede dál. Jaký pro mě bylo překvapení když jsem zjistil, že v pondělí 1.6 mi šly už jenom základní programy. Opět jsem napsal na UPC, přišla jednoduchá, leč málo říkající odpověď, že došlo k změně v programové nabídce na což prý mají nárok.

Oni totiž ti kterým jsi se dovolal kolikrát vědí informace později než zákazník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Postupne se zrusi nabidka Klasik ve vsech lokalitach. Aktualne je na rade Plzen. Po teto zmene zustane pouze jednostupnova nabidka Mini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti stačí DVB-T nikdo ti nebrání odejít :D Všichni chtějí více kanálů vyšší kvalitu vyšší download a upload ale nikdo si neuvědomuje že kapacita těch kabelů není nafukovací. Budoucnost je v digitále a starší analog musí ustoupit.

A to že jde digitál jen na jednu TV je dáno technologií. Zatím jsem ještě neviděl ani nečetl o 1 STB na 2 Tv a že některé společnosti by za něj platili zlatem.

 

Kabelovka je pro lidi co chtějí něco navíc než je běžně dostupné. Zahraniční sportovní a další kanály.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

na satelit neco takoveho existuje. takze bude extremne jednoduche to prekopat na DVB-C . je to STB ktery je pripojeny na satelitni parabolu a z neho se vystupuje pomoci scartu na beznou televizi vedle STB a pak normalnim koaxem je tam modulovany signal pro druhou TV a pomoci dvojlinky (klasika telefoni i s RJ11) je k druhe televizi dovedeno dalkove ovladani . Samozrejmne ten STB ma v sobe dva tunery aby sledovani na obou televizich bylo nezavisle . vyhoda je ze je pouzita pozue jedna dekodovaci karta .a taky se mi zda ze takovy stb muze byt pripojen pouze na jeden satelit skrz jeden konvertor .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...