Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník frank
No tak tohle je opravdu skvele. Tomuhle rikaji nove rychlosti?? Za dobu co UPC mam tak sem nikdy nesel pod svou nominalni rychlost!! Nikdy sem si nemusel stezovat jeste vcera jsem mel 6 Mb/s / 512 Kb/s

 

A dneska?? Presne polovicku jak u downloadu tak u uploadu. 3 Mb/s / 256 kb/s

 

 

 

Jestli tomuhle rika UPC postupne navysovani rychlosti tak se brzy na*eru!!! :-/

 

Zdravím, včera i dneska jsem si zkoušel měřit rychlost asi na 4 měřácích a všechny ukázaly naprosto rozdílné výsledky, nižší než nominální hodnoty.

Ale ftp přenosem linku vybudím na max, takže se tím co mi řekne měřák moc nevzrušuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ten posledni uvadeni merak je obzvalst mimo, merit rychlost na vzorku dat o velikosti 800 kB je fakt volovina.

 

Kdo chce muze si zkusit test rychlosti stazenim vzorku dat primo z tohoto serveru,

staci si ze vybrat nektery soubor UPC informuje (vsechny videa maji aspon 40 MB)

a merte stahovani tak dlouho, dokud se to neustaly na nejake rychlosti.

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=1230

 

Pro kontrolu muzete provest test jeste primo na UPC serveru (komu to jede):

ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti/

 

Pro test uploadu muzete zkusit neco nahrat pres FTP na jiz zmineny server UPC

ftp://ftp.upc.cz/incoming/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Řekněte mi někdo, proč některým lidem nefunguje přístup na FTP server společnosti UPC? Nemůže to být třeba dáno tím, že máme přidělenou IP adresu z původního rozsahu společnosti Karneval Media? Pokaždé, když zadám adresu FTP serveru UPC, tak to po mně vyžaduje heslo a uživatelské jméno. Ale když zadám své přístupové údaje, nebo anonymní přístup, nebo dokonce nic, tak mě to tam nechce vůbec pustit. Ptal jsem se i na UPC a tam mi sdělili, že v žádném případě oni neblokují přístup na FTP server, v žádném případě to po mně nemá chtít přihlašovací údaje, a když tak se mám přihlásit anonymně (jako uživatelské jméno i heslo Anonymous), ale stejně to nefunguje. Poté mi ještě poradili, že mám zkusit přístup na FTP pomocí jiného prohlížeče, ale ty mě tam taky nepustí, sice už po mně nevyžadují heslo, ale stejně se tam nedostanu. Říkal vlastně ještě, že přístup na jejich FTP je možný pouze na síti UPC, tedy za kabelovým modemem UPC. Takže právě proto mě napadlo, jestli to nemůže být tou IP adresou, že tam nemají povolený přístup pro původní IP adresy společnosti Karneval Media. Je tu někdo koho to na FTP server UPC pustí, i když má ještě starou IP adresu z rozsahu Karnevalu? Je to celý nějaký divný, protože donedávna mi to ještě fungovalo. Nefunguje mi to ani na jednom PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB
No tak ten posledni uvadeni merak je obzvalst mimo

Co je mimo na měřáku, který ukazuje to co mám? :)

Měří rychlost na příliš malým vzorku dat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...