Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník spasen

Na moji žádost o převedení na balíček služeb "UPC 10M + DTV Standard + Telefon Freetime + DVR" plus balíček programů HBO (HBO, HBO2, HBO Comedy) jsem dnes dostal tuto odpověď:

Tímto potvrzujeme, že nové internetové tarify jsou v součastné době z technických důvodů poskytovány pouze novým klientům. Stávajícím klientům se bude rychlost internetu navyšovat postupně.

 

Rychlost Vašeho současného připojení Light je nyní 6 144/512 kbps. Od 1. ledna 2009 Vám automaticky začneme navyšovat rychlost připojení až na konečných 18Mb/1,5Mb. Ostatní parametry služby, včetně ceny, se nemění. Vámi využívaná internetová služba tak bude nadále nejvýhodnější co do poměru kvalita/cena.

 

O přesném harmonogramu postupného navyšování Vás budeme informovat během tohoto podzimu.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

A. Dudušová

operátor klientského centra

 

Tak skutečně asi nezbývá nic jiného, než čekat, jít není kam. V současné době využívám balíček "KLASIK (Standart) + UPC Light + HBO" a k němu telefon Basic, myslel jsem si, že při využití nového balíčku ušetřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Slim

Já jsem to chtěl úplně přesně stejně, ale šlo mi spíš o ten DVR aniž bych za něj musel platit dalších 150 Kč měsíčně. Při stejném balíčku jak píšeš bych ušetřil 350 měsíčně a ještě bych měl DVR. No nic, co nadělám, pravděpodobně mi přijde úplně stejná odpověď (asi to píšou všem cut&paste)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postupně navyšovat rychlost?? to znamená z 4096kb/s navíší nejdřív například 7000kb/s nebo že musím počkat například do 15,1,2009 až na mě přejde řada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postupně navyšovat rychlost?? to znamená z 4096kb/s navíší nejdřív například 7000kb/s nebo že musím počkat například do 15,1,2009 až na mě přejde řada.

to už tady taky jednou bylo, je tomu pár roků... :) rychlosti budou zvedat možná všem najednou, ale po malejch krocích, takže finálních rychlostí se můžeme dočkat klidně až v březnu...

ja rozumim tomu, ze se musi upgradovat sit a ze to trva, ale neni mi jasny, ze nemaj udelany naky prognozy, aby tusili, ze na podzim 2008 maj bejt pripraveny na +/- 20Mb... Protoze todle je takova hura akce, presne jak tu nekdo popisoval. Naka firma slevni a zrychli, manazeri UPC na to po naky dobe zareagujou, pak se vsechno promeri, jak na tom vlastne sit je a rekne se, je potreba upgradovat todle a todle, objedna se HW a az to dorazi, tak na tom technici zacnou delat... Vzdyt ten trh s poskytovanim internetu tu je uz tak dlouho a vyvyji se furt uplne stejne. Zasahuje do toho jen par faktoru, ale staci se podivat temer do vsech zapadnich zemi a tak to tady bude vypadat rekneme za dva tri roky (mozna... nijak sem to nestudoval) a meli by na to bejt pripraveny... pak by naka konkurencni firma snizila ceny, zvedla rychlost a UPC by mohlo lusknout prstama a od novyho mesice by vsichni chrochtali blahem a ne ze by cekali 4 mesice, nez se zacne vubec zrychlovat a dalsi 2-3 mesice, nez se jim to fakticky zrychli... nevim no, moc profesionalni mi to nepride...

naprostej souhlas... :!:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss

ohledne zrychlovani ...vemte se ze je to stejny jako u O2 ..oni taky vyjeli s akci jak zrychluji internet ale jen par procent lidi na tu rychlost doopravdy dosahne a to az po dobe kdy zrenovuji site , coz maji taky delat az pristim oce do konce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67
ohledne zrychlovani ...vemte se ze je to stejny jako u O2 ..oni taky vyjeli s akci jak zrychluji internet ale jen par procent lidi na tu rychlost doopravdy dosahne a to az po dobe kdy zrenovuji site , coz maji taky delat az pristim oce do konce

 

O2 ti to zrychli hned, jen tam musis zavolat. Ja v patek volal, v utery uz bylo zrychleno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

2 Luckyss:

 

No to je sice pravda, ale u O2 můžete požádat o přepojení na vyšší rychlost.

 

A ještě bych se chtěl zeptat, mohl by si uveřejnit, proč UPC zrušilo nabídku nových balíčků služeb?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss
2 Luckyss:

 

No to je sice pravda, ale u O2 můžete požádat o přepojení na vyšší rychlost.

 

A ještě bych se chtěl zeptat, mohl by si uveřejnit, proč UPC zrušilo nabídku nových balíčků služeb?

 

samozrejme u O2 muzes pozadat...sice ti to navysi ale vetsinou ty rychlosti nedosahnes , zalezi jak je clovek daleko od rozvodny a navic maji agregaci ...na 16mb jak maji si lidi pockaji ... ti co ho chteji tak samozrejme mu O2 tarif navysi ale kdyz ma treba 4 mb tak mu to nevyleze nikdy na 16mb jedine az udelaji sit co planuji na zacatek roku ... ale to je jedno ..kazda sit ma sve mouchy...

 

co se tyce balicku zitra budu vedet od manazera co a jak ...uz jsme se na to ptali...takze vam to samozrejme napisu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DevTom

zadal jsem o zmenu na UPC 10M a tohle odepsali: Na základě Vašeho e-mailu byla prověřena naše databáze s tím, že nyní užíváte službu Intenetu UPC STARTER s tím, že stávající klienti Internetu bohužel nemají nárok na přechod na nový tarif Internetu. :x

 

takhle si vazi stavajicich zakazniku... :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadal jsem o zmenu na UPC 10M a tohle odepsali: Na základě Vašeho e-mailu byla prověřena naše databáze s tím, že nyní užíváte službu Intenetu UPC STARTER s tím, že stávající klienti Internetu bohužel nemají nárok na přechod na nový tarif Internetu.

 

Jako vůbec ??? Nebo jen do konce ledna ?? Já myslel, že od ledna dostanou všichni oněch 10 nebo 20. I Ti co mají STARTER.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...