Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník FaBio
To si myslím, že v tomto případě nemá cenu, přece nebudu hrozit výpovědí za něco co vlastně v tuhle chvíli neexistuje? :)

 

No nekdu tu o nekolik prispevku vys napsal ze jim pohrozil ze pujde ke konkuerenci a oni mu dali slevu na cely rok. To uz by se vyplatilo pockat na zvyseni rychlosti do noveho roku.

Asspon neco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si myslím, že v tomto případě nemá cenu, přece nebudu hrozit výpovědí za něco co vlastně v tuhle chvíli neexistuje? :)

 

No nekdu tu o nekolik prispevku vys napsal ze jim pohrozil ze pujde ke konkuerenci a oni mu dali slevu na cely rok. To uz by se vyplatilo pockat na zvyseni rychlosti do noveho roku.

Asspon neco.

 

 

jo, tak to mu ver, ze si na te-be v lednu vzpomenou, ze ti maji dat slevu na rok :geek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT : Tady je aspoň vidět povaha lidí. Hamtyhamty ať mám víc než tamty :) . To je opravdu problém vydržet těch pár měsíců , když jste to vydrželi doteď ?

 

no, pokud hamty znamena, ze usetrim prachy... jinak dl rychlost mi staci uz ted.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PeWe

Ne reaguju jen na to , jak vsichni pisou zadosti o zvyseni rychlosti . Me staci taky dosavadni DL a jestli neco stahnu misto 30minut za 10minut tak mi to žíly neutrhne(tak si pockam no). Taky bych spiš uvítal snižení ceny.

Anebo chcou mit rychleji nactene stranky ? :roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ankroth
Ne reaguju jen na to , jak vsichni pisou zadosti o zvyseni rychlosti . Me staci taky dosavadni DL a jestli neco stahnu misto 30minut za 10minut tak mi to žíly neutrhne(tak si pockam no). Taky bych spiš uvítal snižení ceny.

Anebo chcou mit rychleji nactene stranky ? :roll::roll:

 

Já psal na UPC také, ale z jiného důvodu. Mám balíček UPC Light + digi Standard + HBO balíček za cenu 1250 Kč měsíčně. Já jsem absolutně spokojen a normálně bych jim nepsal, jenže když tu měli balíček 10 Mbit Internet + digi Standard + DVR v hodnotě 790 Kč? Když bych si k tomu připočetl HBO, tak je to 990 Kč, a to bych měl navíc o 4 Mbit rychlejší a HLAVNĚ DIGITÁLNÍ REKORDÉR.

 

Mně mé internetové přípojení samozřejmě stačí, jen mi šlo o to, že by to byla měsíční úspora citelná (hlavně bez HBO balíčku) a navíc bych měl DVR.

 

Jinak co se týče odpovědi, byla celkem prostá. Žádné navýšení (až od 1.1.2009) a žádná sleva z paušálu (o což mi šlo hlavně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně. Teď mám 20 Mbps/1000 kbps (na síti karnevalu více než 1000 kbps upload nedávají, aspon tady v ostravě ne) za 1693 Kč měsíčně. S novým tarifem bych měl mít to samé, ale jen za 800 Kč měsíčně. Už chápete, proč se mi nelíbí možnost přechodu až po 1.1.2009?! Vždyt za horší službu budu platit po tři měsíce více než dvakrát tolik !

Myslím, že by tohle někde u soudu obstálo, protože starý ceník už nikde není k dispozici a zákazníci, kteří nebyli upsaní na dobu určitou teď budou účtováni podle čeho??? Podle nějakého historického ceníku vydaného kdysi před 15.9.2008??? To přece nelze dle obchodního zákoníku.

To vidím tak, že se na ně vykašlu, nechám to běžet a po novým roce dám žalobu za neoprávněné obohacení. Jelikož si takto příjdou nelegálně k minimálně 3*(1693-800) = 2679 Kč.

Lidi, pokud si to necháme líbit, tak podobné manýry budou ve stále větším měřítku :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si zavolal na infolinku ,rekl jsem jim ze prechazim k O2 a oni mi dali na rok slevu na light 50 %...takze se me vyplati samozrejme zustat..za 397 je to hodne solidni-...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Inz3nyr

Koukám, že tu všichni dávaj výpověd jen kvůli tomu aby získali slevu. Též bych toto zkusil, ale bojím se toho, že když udělám přesné to samé, taková nabídka, která vám byla nabídnuta mě nenabídnou. :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...