Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez
.... Vždyt za horší službu budu platit po tři měsíce více než dvakrát tolik !

Myslím, že by tohle někde u soudu obstálo, protože starý ceník už nikde není k dispozici a zákazníci, kteří nebyli upsaní na dobu určitou teď budou účtováni podle čeho??? Podle nějakého historického ceníku vydaného kdysi před 15.9.2008??? To přece nelze dle obchodního zákoníku.

 

K tomuto bych měl pár poznámek:

Nejsem sice právník, ale nějaké ty zkušenosti z tohoto oboru mám:

 

Zajímalo by mě jak chápete toto:

 

Účastník je povinen hradit příslušné poplatky v souladu s platným Ceníkem nejpozději do data splatnosti uvedeného na vyúčtování, jinak do 10 (deseti) dnů od obdržení vyúčtování; vyúčtováním se rozumí vystavení faktury – daňového dokladu, zpravidla v elektronické podobě, případně zjednodušeného daňového dokladu nebo jiného dokladu podobného charakteru dle výběru účastníka, který zahrnuje poplatky účtované na základě Smlouvy a Všeobecných podmínek účastníkovi a to zpravidla za období jednoho měsíce (jednotlivé dílčí plnění).

 

Nevím zda to čtu dobře ten začátek, ale příjde mi, že by se z toho jednoduše dalo pochopit, že my co máme smlouvu na starý tarif dle starého ceníku, který již neexistuje, ta by měli UPC hoši něco dělat,protože dle mě ač to nerad říkám porušují svoje všeobecné podmínky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Tukancheez: A z toho odvozuješ, že ceník s původními tarify, které se již nenabízí, pro stávající zákazníky neplatí?

 

Nevyvozuji z toho nic, jen jsem tak pročítal všeobecné podmínky, a prostě toto mi tam nějak moc nesedí. Toď vše.

Rozhodně nejsem právník a natož, abych z tohoto dělal nějaké unáhlené závěry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncem srpna mne volala pani z UPC, jestli nechci dig. TV. Mám Klasik+Light+Freetime za 1399,-. Řekl jsem, že jo, ale nechci platit víc a chci Standard+Easy+Freetime taky za 1399.-. Řekla, že jo, ale musim zacálovat 350 za snižení nabídky a že technik přijde 18.9. 15.9. vylezli s novými balíčky, tak jsem jim hned napsal, že chci Standard+10M+Freetime+DVR za 990,- a ať s tím technik počítá. Odpovědili, že to akceptujou a že dneska technik bude na to připraven. Uvidíme večer. Ještě se neraduju. Tak nevím, podle čeho dělí zákazníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tukancheez: A z toho odvozuješ, že ceník s původními tarify, které se již nenabízí, pro stávající zákazníky neplatí?

 

Všude je prezentován pouze jeden ceník a to platný od 15.9.2008. Kde je uvedeno, že jsou dva ceníky - jeden starý (a ještě k tomu ponechaný v platnosti) a jeden nový a kdovíjaký ještě??? Kde najdu ten starý ceník???

Vzhledem k tomu, že mi vypršela už dávno 12 měsíční lhůta (ano, měsíční částku na tuto dobu mám napsanou ve smlouvě), tak mi není jasné, na základě čeho mi chcou účtovat.

Tukancheez si taky všiml, že to není v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DevTom

dnes dosel email:

Vazena pani, vazeny pane,

 

dekujeme Vam ze vyuzivate sluzeb spolecnosti UPC Ceska republika a.s. Dovolte, abychom Vas informovali o vyraznem zlepseni jedne z nich, a sice vysokorychlostniho internetu UPC.

 

Rychlost Vaseho soucasneho pripojeni Easy je nyni 4 096/256 kbps. Od 1. ledna 2009 Vam automaticky zacneme navysovat rychlost pripojeni az na konecnych 13Mb/1,5Mb. Ostatni parametry sluzby, vcetne ceny, se nemeni. Vami vyuzivana internetova sluzba tak bude nadale nejvyhodnejsi co do pomeru kvalita/cena.

 

O presnem harmonogramu postupneho navysovani Vas budeme informovat behem tohoto podzimu.

 

Doufame, ze neustale zlepsovani vykonu naseho vysokorychlostniho internetu prispiva k Vasi spokojenosti s touto sluzbou. I nadale budeme pracovat na tom, aby vysokorychlostni internet od UPC byl diky svym parametrum ten nejlepsi na internetovem trhu.

 

Dekujeme Vam za zajem o nase sluzby a jsme radi, ze je budete vyuzivat ke sve spokojenosti i v budoucnu.

 

S pratelskym pozdravem

 

Vase UPC

jenze my mame UPC Starter, tak ted nevim :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

JJ to tam sice uvedený je, ale pokud se kouknete do nového ceníku služeb, vidíte v nich tarify s názvem Starter, Easy, Light, atd.? Asi ne, takže pro staré tarify, které zůstávají dřívějším zákazníkům, prostě platí starý ceník, na který je odkaz výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss

pokud mate internet dle staryho ceniku tak vam cena plati i presto ze jsou novy tarify , s tim nejak nehnete ani kdyz upc napadnete .... maji to dobre udelane a promyslene a nic neporusuji .... ale jestli nekdo chce muze to zkusit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...