Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luckyss
Ten nový balíček za 1790 Kč také pozastavili? Napsal jsem přes kontaktní formulář žádost o změnu, tak jsem zvědavý, co odpoví.

 

taky ...vsechny 3 Balicky jsou pozastaveny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Tak mi odpověděli na dotaz ohledně změny současného balíčku:

 

Vážený pane,

Rychlost Vašeho současného připojení Light je nyní 6 144/512 kbps. Od 1. ledna 2009 Vám automaticky začneme navyšovat rychlost připojení až na konečných 18Mb/1,5Mb. Ostatní parametry služby, včetně ceny, se nemění. Vámi využívaná internetová služba tak bude nadále nejvýhodnější co do poměru kvalita/cena. 

Vzhledem k tomu, že Vaše služba internetu je ve výhodném balíčku, který je podmíněn minimální dobou užívání 1 rok, přechod na nový tarif není možný.

S pozdravem a přáním příjemného dne

L. Maříková
operátor klientského centra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Slim

A máš opravdu ve smlouvě zaškrtnuto, že uzavíráš smlouvu na 12 měsíců? Já totiž nemám na smlouvě zaškrtnuto nic a to podle všeobecných obchodních podmínek UPC znamená, že se smlouva uzavírá na 3 měsíce. A nikde jinde ve všeobecných podmínkách není podmínka, že při balíčku je nutno uzavřít smlouvu na 12 měsíců. To bylo jen na webu, ale to pro právní vztah není podle mého názoru žádný právní doklad (a navíc to v této chvíli není ani na tom webu). Nedalo by se tedy argumentovat vůči UPC takto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Tak sem jim taky napsal, tak trochu s vyhruzkou prechodu jinam :wink: Uvidime. Jen bych se chtel zeptat, kde je na webu uveden ten balicek UPC 10M + DTV Standard + DVR. Jaksi sem to nenasel, byl odkaz i zde na foru, ale zmizel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Slim

V tomhle ceníku už ty balíčky nejsou, ten totiž platí až ode dneška (16.9.2008). Takže ceník s novými balíčky platil pouze den, :) Předpokládám, že je zavalilo milion žádostí od lidí jako jsem já nebo tuhle dave a oni se lekli a balíčky zrušili... :) (Asi po nich všichni chtěli navýšit rychlost a dodat DVR podle nového balíčku a oni by to technicky nezvládli, ani kdyby nakrásně chtěli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Slim: Aha, to jsem si nevšimnul. :)

No jinak já původně odebíral jen internet a analogovou televizi, samostatně. Pak jsem si v červnu objednal taky samostatně digitální televizi Standard. Asi po 14 dnech jsem zjistil, že existuje balíček Standard s HBO + Light, tak mi to změnili na infolince, takže novou smlouvu jsem nepodepisoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Slim

No myslím, že tím to do doby než vymyslí, jak všechny ty desítky, ne-li stovky lidí, co po nich chtěli nové balíčky ojeb...pardon chtěl jsem říci převést, balíčky nebudou a tím to tedy asi pro nás zatím bohužel končí. Uvidíme co bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja rozumim tomu, ze se musi upgradovat sit a ze to trva, ale neni mi jasny, ze nemaj udelany naky prognozy, aby tusili, ze na podzim 2008 maj bejt pripraveny na +/- 20Mb... Protoze todle je takova hura akce, presne jak tu nekdo popisoval. Naka firma slevni a zrychli, manazeri UPC na to po naky dobe zareagujou, pak se vsechno promeri, jak na tom vlastne sit je a rekne se, je potreba upgradovat todle a todle, objedna se HW a az to dorazi, tak na tom technici zacnou delat... Vzdyt ten trh s poskytovanim internetu tu je uz tak dlouho a vyvyji se furt uplne stejne. Zasahuje do toho jen par faktoru, ale staci se podivat temer do vsech zapadnich zemi a tak to tady bude vypadat rekneme za dva tri roky (mozna... nijak sem to nestudoval) a meli by na to bejt pripraveny... pak by naka konkurencni firma snizila ceny, zvedla rychlost a UPC by mohlo lusknout prstama a od novyho mesice by vsichni chrochtali blahem a ne ze by cekali 4 mesice, nez se zacne vubec zrychlovat a dalsi 2-3 mesice, nez se jim to fakticky zrychli... nevim no, moc profesionalni mi to nepride...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...