Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník FaBio
No a balíček služeb UPC 10M + digitální kabelová televize (nabídka Standard)+ digitální videorekordér (DVR) za 790 Kč včetně DPH. Tak to jsem tedy ohromen. To je televize za 300 Kč a DVR k tomu v ceně, normálně za 150 Kč měs. :shock:

Starter je za 300 Standard za 600Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak pro mě je zase velice zajímavý balíček UPC 20M+digitální kabelová televize (nabídka Supreme)+ digitální videorekordér (DVR) + UPC Telefon Anytime za 1790 Kč včetně DPH.

Bohužel zatím je k tomu velice málo podrobností, např. zda je to časově omezeno a taky docela zásadní problém v tom, že v balíčku je sice nabídka Supreme se všemi programy včetně HD a STB s DVR, jenže tenhle právě set-top box programy v HD rozlišení neumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

FaBio: No právě. Standard je jinak za 599 Kč, takhle za půlku a ještě k tomu DVR zdarma. Takže jenom na TV úspora 450 Kč měs., což je naprosto super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FaBio
Fabio: No právě. Standard je jinak za 599 Kč, takhle za půlku a ještě k tomu DVR zdarma. Takže jenom na TV úspora 450 Kč měs., což je naprosto super.

 

Bohuzel to asi bude jen akce na par mescu :( Pak ti naparej plnou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

FaBio: Asi jo. Navíc mám od června balíček služeb Light + Standard, takže mi na lepší balíček asi přestup neumožní, když je tam smlouva na rok. Tak holt zase zpátky na zem. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Takový menší poznatek o tom, že píšou odměnu pro stávající zákazníky:

 

Ti kdo mají nyní Classic či Extreme tak budou mít větší rychlosti (automaticky navýšené) od 1.1.2009 do vypršení smlouvy.

 

Docela nepodstatné, protože pochybuji, že jim někdo na těch tarifech bude chtít zůstat, když budou tak drahé a stejně je nikdo nevyužije.

 

BTW: cena pevné IP adresy z ceníku:

 

5) Pevná IP adresa         měsíčně 200 Kč

 

To je snad vtip ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj já teď platím 570kč za EASY,od kdy budu platit 490kč??? od 1.1.2009

no tak to mě přechvapil UPC 490kč = 10mb/s 1mb/s klobouk dolu ale co mi štve že tu rychlost budu mít až od 1,1.2009 :twisted::twisted::twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Ahoj já teď platím 570kč za EASY,od kdy budu platit 490kč??? od 1.1.2009

no tak to mě přechvapil UPC 490kč = 10mb/s 1mb/s klobouk dolu ale co mi štve že tu rychlost budu mít až od 1,1.2009 :twisted::twisted::twisted:

Odpoveděl jsi si sám. Hold chce to počkat no.

 

Jinak na Lupě.cz se objevil zajímavý názor jak na UPC :)

 

zadnou vypoved nepsat. ta uz je moc oficialni.

staci mit dobre nervy a zavolat na jejich linku. Rict, ze vas sere, ze stavajici maji min nez novy zakaznici....a ze chcete odejit. Uvidite, jak operator rychle zareaguje a novy tarif vam da 
Jenom se to nesmi delat ofc., aby to pak nechtel kazdej...

 

Mno nevím co je na tom pravdy, ale nemyslím si, že by to bylo až tak úplně pravda.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a sakra tak to provolám asi tak 120kč,co přes email to nejde?

 

nesmysl, vypoved muzes podat jedine pres jejich formular nebo dopisem :-)

 

fakt to nabidnuti slevy funguje, o prazdninach jsem to zkousel u TV, tak to dnes zkusim i u internetu, ja nebudu cekat jako kravka do 112009 :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...