Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Katoda: ale az od 15.9.2009 , jestli to neni chyba.

Aha, tak to jsem si nevšiml.:-) Ale moc se mi nezdá, že by zrovna UPC myslelo tak daleko dopředu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

Tak nevím, ale jak je psáno zde

http://www.parabola.cz/clanky/3237/upc- ... a-upc-20m/

tak u balíčků služeb je od 1.9.2009!!!!!!!, takže doufám, že je to chyba tisku!!!!!

A navíc na stránkách UPC je zatím jen jeden balíček "Freetime+klasik" a to neřeší např. službu, kterou nyní využívám já a to Internet a TV dohromady bez telefonu.

Takže snad budou i dobrý balíčky a ten rok doufám takly spletli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přes telefon mi řekli, že to nebudou zvyšovat podle tabulky, ale že ještě do konce roku mi někdo zavolá a já si budu muset vybrat mezi 10M a 20M. Moc tomu nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kterej chytrak to zas vymyslel? co to je jako za odmenu? ted platim 1200,- nebo kolik za 12/1 a protoze budu mit bonus, tak mi to zvednou na 25/1,5 - tomu jeste rozumim a vypada to skutecne jako bonus, budu mit 25/1,5 a novy zakaznici jen 20/1,5 jenze ted prichazi kamen urazu, protoze novej zakaznik bude platit plnou cenu 800 (nevim jestli s dani nebo bez) a ja budu platit 1239,-, coz znamena ze tech 5Mb navic me jako bude stat 440,- :( tak to se asi posrali ne? to je bonus jak krava teda. i kdyby ta cena byla bez dane, tak budu platit skoro o 300,- vic a to mi teda taky nepride zrovna umerny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FaBio
kterej chytrak to zas vymyslel? co to je jako za odmenu? ted platim 1200,- nebo kolik za 12/1 a protoze budu mit bonus, tak mi to zvednou na 25/1,5 - tomu jeste rozumim a vypada to skutecne jako bonus, budu mit 25/1,5 a novy zakaznici jen 20/1,5 jenze ted prichazi kamen urazu, protoze novej zakaznik bude platit plnou cenu 800 (nevim jestli s dani nebo bez) a ja budu platit 1239,-, coz znamena ze tech 5Mb navic me jako bude stat 440,- :( tak to se asi posrali ne? to je bonus jak krava teda. i kdyby ta cena byla bez dane, tak budu platit skoro o 300,- vic a to mi teda taky nepride zrovna umerny

 

Tovis bonus za vernost. A kdyz bonus tak poradnej a za pekny penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
kterej chytrak to zas vymyslel? co to je jako za odmenu? ted platim 1200,- nebo kolik za 12/1 a protoze budu mit bonus, tak mi to zvednou na 25/1,5 - tomu jeste rozumim a vypada to skutecne jako bonus, budu mit 25/1,5 a novy zakaznici jen 20/1,5 jenze ted prichazi kamen urazu, protoze novej zakaznik bude platit plnou cenu 800 (nevim jestli s dani nebo bez) a ja budu platit 1239,-, coz znamena ze tech 5Mb navic me jako bude stat 440,- :( tak to se asi posrali ne?

No ty, jakožto zákazník, budeš moci migrovat od 1.1.2009 na tafif 20M za 800,- s DPH.

Ale teď těch pár měsiců si budeš muset počkat. Holt jak píšeš, "odměna" pro stálé zákazníky.

 

Stejně si myslím, že UPC k tomuto se snad ještě nějak vyjádří. Aneb p.Malina bude mít opět svůj proslov v TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FaBio
ale na stránkách UPC, balíčky zatím nic není, tak uvidíme, co tam nabídnou

http://www.upc.cz/balicek_sluzeb/

 

To sice ne, ale kdyz si stahnes cenik z jejich stranek tak to tam jiz je. Asi jim trva dyl nez to nahodej do stranek a vymyslej k tomu nejaky ty graficky serepeticky.

 

http://www.upc.cz/pdf/Cenik_internet.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...