Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Ne reaguju jen na to , jak vsichni pisou zadosti o zvyseni rychlosti . Me staci taky dosavadni DL a jestli neco stahnu misto 30minut za 10minut tak mi to žíly neutrhne(tak si pockam no). Taky bych spiš uvítal snižení ceny.

Anebo chcou mit rychleji nactene stranky ? :roll::roll:

 

Já psal na UPC také, ale z jiného důvodu. Mám balíček UPC Light + digi Standard + HBO balíček za cenu 1250 Kč měsíčně. Já jsem absolutně spokojen a normálně bych jim nepsal, jenže když tu měli balíček 10 Mbit Internet + digi Standard + DVR v hodnotě 790 Kč? Když bych si k tomu připočetl HBO, tak je to 990 Kč, a to bych měl navíc o 4 Mbit rychlejší a HLAVNĚ DIGITÁLNÍ REKORDÉR.

 

Mně mé internetové přípojení samozřejmě stačí, jen mi šlo o to, že by to byla měsíční úspora citelná (hlavně bez HBO balíčku) a navíc bych měl DVR.

 

Jinak co se týče odpovědi, byla celkem prostá. Žádné navýšení (až od 1.1.2009) a žádná sleva z paušálu (o což mi šlo hlavně).

 

Tak jsem to nakonec vyřešil tak, že jsem připomenul dostupnou službu od O2 v mé lokalitě a hned mi volali z UPC. Rozbili mi můj balíček za 1250 Kč měsíčně, Internet 6 Mbit mi dali 50% slevu na 12 měsíců (397 Kč), digi Standard rovněž 50% slevu na 12 měsíců (299,50 Kč), HBO balíček na 4 měsíce za 1 Kč (pak 200 Kč) a nabídli DVR na 4 měsíce za 100 Kč (pak 150 Kč). Po 4 měsících tak budu za všechno platit 1047 Kč, ovšem to si zruším HBO balíček, a tak budu platit 847 Kč měsíčně + v lednu mi automaticky zvýší internetové připojení na 18 Mbit, kde bude ještě několik měsíců uplatněna sleva 50% :).

 

Takže ve finále jsem ušetřil pár stovek měsíčně a ještě budu mít navíc DVR (technik ho přinese pozítří). Upřímně, nerad jsem jim vyhrožoval. Nejdříve jsem to zkusil slušně, že nechci vyhrožovat odchodem, jenže to mě v podstatě velmi slušným způsobem poslali do prdele. Takže když jsem pohrozil O2 (ovšem slušněji než jsem chtěl), mám slevy a je to paráda. Nechápu tuhle firemní politiku, kdy se na stávající zákazníky zvysoka sere. Mno když to tak chtějí, proč ne, ale ať počítají s mými námitkami a psaním na hotline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mne přechod na nový balíček zatím probíhá bez problémů. Dostal jsem DVR, z Lightu budu mít 10M a Freetime zůstává. Vše už mám ve smlouvě, jen mi ještě nezvýšili rychlost ze 6 na 10MB. No asi je budu muset popohnat. Podle jednodenního ceníku, který visel pouze 1 den, bych měl platit 990,- ale spíš to bude podle současného ceníku 1330,- Takže úspora 69,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět je nový ceník http://www.upc.cz/pdf/Cenik_internet.pdf , kde jsou nové balíčky služeb, na které může přejít i stávající zákazník. Tzn., pokud chcete ihned navýšení rychlosti, můžete si objednat balíček a rychlost vám změní na 10M nebo 20M dle balíčku.Vyzkoušeno nyní na IL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět je nový ceník http://www.upc.cz/pdf/Cenik_internet.pdf , kde jsou nové balíčky služeb, na které může přejít i stávající zákazník. Tzn., pokud chcete ihned navýšení rychlosti, můžete si objednat balíček a rychlost vám změní na 10M nebo 20M dle balíčku.Vyzkoušeno nyní na IL.

 

No, teď už je ceník v pořádku z hlediska právního. Taky je zde vidět, jak si váží věrných včas platících zákazníků - jim účtujou za 20480/1472 celých 1693 Kč měsíčně a noví zákazníci mají 20480/1536 za 800 Kč měsíčně a k tomu ještě jednu veřejnou IP navíc.

Prostě paráda :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Slouží tam stále jako takový: "Strašák", kdybyste například v nějakém období přenesl opravdu nadměrné množství dat, mají možnost Vám dle stanovených podmínek rychlost snížit. Skutečnost je taková, že tu najdete málokoho, komu by se něco takového již stalo nicméně, nechte být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...