Přejít na obsah

https://registrace.upc.cz/


Ondrej1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema
Číslo smlouvy obsahuje sedm až osm číslic. Např. 1234567-8

Na SIPU je uvedeno číslo bez toho za pomlčkou a je tam uvedeno jako detail. Číslo v tomhle tvaru je také uvedeno na zakázkovém listě.

Na smlouvě je uvedeno celé stejně jako na faktuře kde to je jako variabilní symbol - číslo klientského účtu.

 

Pro registraci do Moje UPC je potřeba číslo celé.

 

Tak v mém případě toto neplatí.

Moje celé číslo je osmimístné ale musím zadávat pouze sedm číslic jinak se tam nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big Muscle
Napr. u me tam chybelo jeste jedno cisilko, proto se kouknete do vaci papirove smlouvy s UPC a tam by to cislo melo byt uvedene cele.

Smlouvu mám ještě od Karnevalu a na jí číslo úplně jiné, protože se s přechodem na UPC měnilo. To nové mi jednou přišlo mailem, který skončil bůhví kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Jaku

UPC je ...!

Dnes mě zas šíleně vytočili.

 

Po dotazu, zda si po zrušení můžu opět zřídit rodiný účet, jsem tak učinil.

Prostě kecali, nejde to.

Tedy oni tvrdí, jde, ale vám pane to nejde a nepůjde, protože tady máte ještě další účty ještě z dob Karnevalu. No a?

 

Vždyť mi poslali email, kde jasně tvrdí, že Karnevalí schránky zůstanou zachovány.

 

No a když si teď snažím napsat alespoň aliasy, tak i přes nápovědu:

Vložit nový e-mailový alias.

nové jméno @upcmail.cz

* E-mailový alias smí obsahovat pouze následující znaky: a-z, A-Z, 0-9.

To není možné a chybová hláška zní:

Pokus o vytvoření e-mailové adresy se nezdařil.

Alias pošty Neplatná identifikace uživatele - může obsahovat malá písmena a číslice, podtržítka a tečky, a musí začínat znakem.

Tedy rozpor nemůže obsahovat velká písmena. A nejlepší je ta hláška, ...a musí začínat znakem. No mezeru bych jako první vživotě nenapsal, ale že čísla, podtržítka a tečky nejsou znaky, to jsem fakt netušil.

 

Jo a taková drobnost, ačkoli je tam předvyplněné @upcmail.cz stejně se vyplní @karneval.cz

 

Ti co tvoří či schvalují takové texty, by fakt zasloužili.

 

Zjištění, že zase klamou, mě stálo jednu schránku 100MB (tu nedávaj ani k Fiber 100) a jeden webový prostor 30 MB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tomus:

Ano, pokud k účtu který už je od UPC, uděláš alias, je to @upcmail.cz.

Pokud ale děláš alias k původnímu emailu 00000001@karneval.cz, tak to sice vyplňuješ jako alias@upcmail.cz, ale je to stále alias@karneval.cz.

To jen dokazuje to, že je špatně formulář, mělo by tam při přidání aliasu ke Karnevalímu emailu zas @karneval.cz. Ale to by přiznali, že Karnevalí účty je možné stále administrovat. To ale urputně zapírají.

A co ti šlo? Zadat velká písmena? Vím, že to je nesmysl. Ale proč nápověda radí, že je můžeš použít.

 

JirkaP:

jedná se o tuto "službu" http://registrace.upc.cz/selfcare/index.jsp, která snad nikdy pořádně nefungovala.

Chtěl jsem zrušit číselný jak říkají "podúčet" nebo taky rodiný účet, a založit ho se jménem. No a to se mi nepovedlo.

Je to prý z důvodu, že těch podúčtů mám prý hodně. A opět za to může Karneval, protože tam jsem měl 5 účtů. Prostě cislosmlouvy01@karneval.czcislosmlouvy05@karneval.cz. Každý tento účet byl rovnocený. Žádný podúčet. Každý měl 100MB schránku a 30MB webového prostoru.

No a když mi potvrdili, že když jeden "podúčet" smažu, budu si ho moci znovu založit, tak jsem jim uvěřil. No a ono to nejde. Prostě jich mám moc a oni je prý nemohou administrovat, protože je to pozůstatek Karnevalu (totéž Mistral nebo Chello).

 

Už je jasnější co nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi se tam někdo splet... :? tak stává se, na druhou stranu na tyhle pozůstatky z původního systému bych moc nespoléhal, třeba jednou zmizej jen tak :)

navíc co se týká emailu, tak nějakejch pár stovek MB je nic, když na velmi kvalitním gmailu kapacita pořád pomalu roste, aktuálně se blíží hranici 8 GB... email od googlu je rychlej i spolehlivej, umí perfektně blokovat spam, je prostě dokonalej :) je samozřejmě zadarmo a zůstane i po změně poskytovatele, takže bych z nějakýho zrušenýho emailu od upc nedělal vědu...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Chápu tvůj názor na kapacitu schránky a myslím, že mám podobný náhled.

Hlavně když srovnáš velikost, kterou jsme měli kdysi u Karnevalu, a kterou poskytuje UPS.

Tolik roků uteklo, a UPC má stále 3x menší schránku?

Jasně, že mám nějakou tu schránku stále rostoucí - GMail. Nějakou neomezenou - Seznam. A vůbec pár schránek kolem.

Schránka Karnevalu či UPC má jednu zásadní výhodu. Jsou služby, ke kterým se s free emailem nezaregistruješ. Prostě ne. Nešlo použít ani Atlas ani Centrum. Ta služba každou free mailovou schránku odmítla. A protože nechci používat firemní, tak jedinou variantou byl Karneval.

 

Sice "pláču" nad mizernou kapacitou UPC schránky, ale já ji zas tak velkou nepotřebuji.

Vše si stahuji do lokálního klienta a čas od času ty nejstarší věci na serveru odmazávám.

A nejdůležitější věci mám na nějaké USB Flash paměti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...