Přejít na obsah

Nový SW 1.09 pro Handan CV-7000HD


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luger

Tak já opět potvrzju že to není náhoda, od soboty vypínám TV zásadně na primě hned po fotbale a ráno mě pokaždé vítá velká 4 místo hodin.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

to Jack_6428:

Jj, tak to by se mi taky líbilo. :D

 

Ale jak už jsem psal dříve. Předtím mi to zapínání o půlnoci STB nedělal. Začal to dělat až po aktualizaci. Ale teď mě taky napadlo, jeslti to nebude tím, že jsem předtím STB vypínal převážně na nekódovaných programech, takže jsem si toho vlastně ani předtím všimnout nemohl, když to dělal na kódovaných kanálech. :lol:

 

to tomus:

Jj, tak to zkus, jsem zvědavej, jak to dopadne. :D Ale stejně je to zajímavý, protože hned jak jsi sem psal na fórum, že si nastavíš to vypínání, tak jsem si to nastavil taky, a další den jsem to zaplý neměl. Ale teprve až dneska ráno, tak nevím. Připadá mi, že se ten STB možná zapne pokaždý v jinej čas.

Já jsem to zatím nikdy nezkoumal, v kolik se přesně zapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Jack_6428:

Jj, tak to by se mi taky líbilo. :D

 

Ale jak už jsem psal dříve. Předtím mi to zapínání o půlnoci STB nedělal. Začal to dělat až po aktualizaci. Ale teď mě taky napadlo, jeslti to nebude tím, že jsem předtím STB vypínal převážně na nekódovaných programech, takže jsem si toho vlastně ani předtím všimnout nemohl, když to dělal na kódovaných kanálech. :lol:

 

 

:lol: u mě to ted je naopak :lol:

 

předtím se furt zapínal a ted spí :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seny

Moje dnešní zkušenost:

ráno v 0:32 stb normálně vypnutý, tzn. o půlnoci se nezapl, ale ráno byl vesele zapnutý na ČT1 - takže už není spoleh ani na tu půlnoc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...