Přejít na obsah

Novy Firmware 1.11 pro DVR CV-6000


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník goldman5

ahojte :) Odvcera mam Handan CV 6000 DR a mam tam stary firmware ( 1.0 nov 26 2007 )

oplati sa aktualizovat? cital som ze tento stary ma dake vyhody .... diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, od všerejška mám tento STB (také tam mám verzi 1.0). Chtěl bych se zeptat na pár věcí:

 

1. Je u nového SW opraveno přejmenování nahrávek - tzn. píšou už se normálně od předu? Ve SW 1.0 se totiž píšou od zadu. Nebo například v nastavení záznamu, pokud chci přidat nahrávání, tak se taky časy spuštění, atd. píšou od zadu, ale nikoliv od předu. Docela mi to přijde divný psát všechno pozpátku.

 

2. Měl bych návrh na vylepšení nastavení TV výstupu. Mělo by to být udělané jako v Handanu CV-7000HD, kde se vybere konkrétně TV Screen Format (buď 4:3 TV nebo 16:9 TV). Jde mi konkrétně o možnost u 16:9 TV poměru stran ZOOM, tzn. pokud je pořad vysílaný ve 4:3, tak automaticky se roztáhne na 16:9 TV tak, aby nebyl obraz deformovaný, a když se vysílá v 16:9, automaticky se přepne na formát 16:9.

Na CV-6000 DVR je toto řešeno, že se pouští do TV stále obraz ve formátu 16:9 a roztažení obrazu musíte ručně přepínat na TV, ovšem potom jsou roztaženy i OSD informace (EPG apod.). Myslím, že tato změna by jedině vedla k lepšímu komfortu.

 

3. Nevíte, jestli se už netestuje nějaký nový SW? Bude v něm opět možnost stahovat i kódovaná videa do PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Dík za odpovědi, včera jsem si nastavil nahrávání, vše se nahrálo v pohodě, akorát jsem ráno zjistil, že mě už neotravuje hláška o aktualizaci SW, tak jsem se podíval a zjistil, že se mi sám, asi po tom nahrávání, aktualizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim - uz se tu nekde resil tento problem? Mam Handan upgradovan na posledni verzi, ale celkem cast se mi stava, ze v info (tj. to co se mi objevi na spodni strane pri prepnuti kanalu, nebo pri zmacnuti "i") je na tom miste pro aktualni porad neco uplne jineho - vetsinou z jineho kanalu a i z jine doby. Pritom EPG to ma spravne...poradi nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkušebně jsem nechal nahrávat všechny díly Dr. House II dneska na AXN.

Výsledek:

 

1. díl - ok, délka záznamu 1 hodina

2. díl - záznam trval 1 minutu, přehrává zrychleně bez obrazu

3. díl - záznam trvá 59 minut, přehrává zrychleně bez záznamu

4. díl - záznam trval 1 minutu, přehrává zrychleně bez obrazu

5. díl - záznam trvá 59 minut, přehrává zrychleně bez záznamu

6. díl - záznam trval 1 minutu, přehrává zrychleně bez obrazu

7. díl - během nahrávání jsem to zapnul - na obrazovce svítil veselý nápis "Zakódovaný kanál". Nepomohlo přepnutí na rádio a zpět. Zrušil jsem záznam, přepnul na rádio a zpět - zase nic. Vypnutl jsem Handan a zase zapnul a AXN opět běží.

 

Mám nastavený přesah nahrávky o 10 minut.

 

Nikdo mi nevymluví, že je to softwarová chyba.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67
2. Podam zlepsovak

 

Muzu se na nej zeptat? Mam TV spojenou s DVD a STB Handan-5000 a obraz se mi automaticky prepina. U dedy, kterej ma ted novou LCD Sam LE40A559, mu to se stejnym boxem neprepina. Planuju poridit DVR Handan-6000, kde ctu ze to neprepina. Je teda nejaky reseni aby to u me s DVR prepinalo?:) Nechtel bych mit zdeformovany lidi nebo prepinat rucne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...