Přejít na obsah

Není přístup


Farkpoint

Doporučené příspěvky

Ahoj mam digi kabel s nabidkou supreme a 2 stb. DVR a klasicky stb. Cely dnesni den mi klasicky stb nefunguje - respektive programy na nem. Mam naladeno 71 kanalu a z toho funguje pouze CT;NOVA;PRIMA;UPC EXPRESS.

 

U ostatnich kanalu mi to po prepnuti pise neni pristup a tim to konci(pokud to ovsem napise, u nekterych to ani nenapise ani nezobrazi)

 

Po zavolani na UPC a prepojeni na technika mi bylo receno ze mi posle novy signal ktery by mel dorazit za dve hodiny a ze mam opet naladit znova kanaly nebo na pul hodiny odpojit stb z el. site.

 

Je to uz 5 hodin od doby co jsem s upc mluvil, stb jsem na 30min vypnul, zkusil znova naladit kanaly a zkusil jsem i obnovit standartni nastaveni a vyhledat novou aktualizaci ale marne. Porad mi to nefunguje.

 

Ale dvr stb jde v poradku.

 

Mel nekdo podobny problem? A jak jste to vyresili?

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No zkus tam ještě zavolat, aby ti to znovu poslali. Je důležité mít STB při posílání toho signálu zapnutý!!! A vypnout ho určitě až po min. té době, co technik v telefonu říkal, jinak ti ten obnovovací signál nemusí přijít.

 

Potom by to už mělo fungovat normálně po nějaké době než se ty kanály načtou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koubi1

Ahoj já mám stejný problém, od včerejška mi nejdou placený programy co já si platím 599kč mě jde jen 9programu= nejzákladnější nabýtka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník ludek

Zdravim,

mam takovy dotaz. (nechci kvuli tomu zakladat nove tema a tak jsem si vybral toto) :)

Predstavte si byt A a byt Z v jednom meste.

V byte A je UPC se dvema setboxy a nabidkou STANDART. V byte Z je setbox jeden s nabidkou STARTER. Muzu vzit jeden setbox z bytu A a zapojit ho do bytu Z? Bude to fungovat , nebo musim nejak informovat UPC a nechat si poslat ten obnovovaci signal. A jaka mi pak pobezi nabidka na tom prenesenym setboxu , puvodni STANDART nebo STARTER ?

Je nabidka spojena s nejakou "adresou" setboxu nebo je to nastaveno v tom setboxu co ma poustet dal za nabidku?

 

Diky za vysvetleni

 

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus nerchci se hádat, ale není náhodou STB smluvně vázán na místo? a Jedno přípojné místo rovná se jedna smlouva. Tak že OOP ve článku 3.10 toto nepobvolují bez souhlsu majitele zařízení

Účastník není oprávněn se zařízením Poskytovatele ani s doplňkovým zařízením jakýmkoliv

způsobem nakládat. Účastník nesmí zejména změnit místo instalace takového zařízení bez

předchozího písemného souhlasu Poskytovatele, umožnit dispozici s takovým zařízením třetím

osobám, poskytovat takové zařízení jako zástavu nebo vyvézt mimo území České republiky.

Účastník není oprávněn do zařízení Poskytovatele ani do doplňkových zařízení jakkoli

zasahovat ani umožnit takové zásahy třetí osobě, která k takovým zásahům neobdržela od

Poskytovatele předchozí písemný souhlas. Porušení povinnosti účastníka dle tohoto článku je považováno za podstatné porušení Smlouvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Diky

pro me je dulezite to co napsal Tomus , trosku jsem to tusil (nebo mozna uz nekde cetl zde na foru) a trosku me to prekvapilo .

Nu coz pokud to tak opravdu je tak jsem spokojen.....

 

Diky Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

.... A jaka mi pak pobezi nabidka na tom prenesenym setboxu , puvodni STANDART nebo STARTER ?

Je nabidka spojena s nejakou "adresou" setboxu nebo je to nastaveno v tom setboxu co ma poustet dal za nabidku? ... Ludek

 

Pokud STB přeneseš na místo kde je signál UPC s nabídkou DVBC tak samozřejmě poběží.

Ale nabídka na něm bude taková jaká je uvedena ve smlouvě s místem určení. V STB zatím nejsou GPS aby sám zjistil podle polohy co má mít za předplatné :lol:

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

.... A jaka mi pak pobezi nabidka na tom prenesenym setboxu , puvodni STANDART nebo STARTER ?

Je nabidka spojena s nejakou "adresou" setboxu nebo je to nastaveno v tom setboxu co ma poustet dal za nabidku? ... Ludek

 

Pokud STB přeneseš na místo kde je signál UPC s nabídkou DVBC tak samozřejmě poběží.

Ale nabídka na něm bude taková jaká je uvedena ve smlouvě s místem určení. V STB zatím nejsou GPS aby sám zjistil podle polohy co má mít za předplatné :lol:

Naopak nabídka je uložena na kartě která je spárována se STB čili při přenesení půjde to co je předplacené na tom zařízení.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...