Přejít na obsah

HBO HD odstartuje v dubnu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Výborná i když né potěšující zpráva....

 

Také jsem včera komunikoval asi 4hodiny emailem s KC UPC a nevěřili by jste tomu jakých nesmyslů se mi dostávalo za odpovědi.

Tuto informaci co napsal kolega přede mnou jsem dostal nakonec až po vytočení UPC poruchy a tam mi to pán potvrdil, že nemají rozhodnuté kolik za to vlastně chtějí peněz.

 

Mám také objednané UPC LIGHT+STANDARD+HBO a včera už bylo HBO HD vypnuté....

Óóóóó jak dlouhý celý den tento program nechali jet aniž by chtěli z lidí sedřít prachy....

 

Každopádně až budou v našem případě pouštět HBO HD a bude sejakoli dát objednat tak dám taky vědět, protože mě připádá že lidé kteří "informuji" v KC ví o produktech mín než

"obyčejní" lidé třeba zde.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Black

Jak vam jede na HBO HD zvuk DD AC3 pres optickej vystup do receiveru ? Ja ho mam tak o 20dB slabsi nez na vsech ostatnich kanalech a to jak CZ stopu tak i originalni. Zvuk do TV pres HDMI je v poradku.

 

U ostatnich kanalu je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seny
Výborná i když né potěšující zpráva....

 

Také jsem včera komunikoval asi 4hodiny emailem s KC UPC a nevěřili by jste tomu jakých nesmyslů se mi dostávalo za odpovědi.

Tuto informaci co napsal kolega přede mnou jsem dostal nakonec až po vytočení UPC poruchy a tam mi to pán potvrdil, že nemají rozhodnuté kolik za to vlastně chtějí peněz.

 

Mám také objednané UPC LIGHT+STANDARD+HBO a včera už bylo HBO HD vypnuté....

Óóóóó jak dlouhý celý den tento program nechali jet aniž by chtěli z lidí sedřít prachy....

 

Každopádně až budou v našem případě pouštět HBO HD a bude sejakoli dát objednat tak dám taky vědět, protože mě připádá že lidé kteří "informuji" v KC ví o produktech mín než

"obyčejní" lidé třeba zde.....

 

Tak mi na KC UPC právě oznámili, že připlatit si HBO HD k balíčku UPC Light+Standart+HBO půjde někdy během měsíce. Ať si prý na konci dubna zavolám :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Black
Jak vam jede na HBO HD zvuk DD AC3 pres optickej vystup do receiveru ?

 

Pohoda, bez problémů.

 

A lokalita ? Ja Brno, byvaly Karneval. Me to konkretne dela pouze to HBO HD, ostatni programy ktery vysilaji AC3 tak jsou v pohode, takze zavada by nemela byt u me....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tomus> Předpokládám, že máš poněkud větší přehled o topologii sítě než já, nicméně, signál digitální tv asi skutečně jede z Prahy, ale pak se dělí minimáĺně do dvou (ne-li více) původních sítí, především původní Karneval a původní UPC. Že je u koncového abonenta kvalita signálu podstatně horší, než jaká je vysílána z Prahy, je zřejmé i z příspěvků na tomto fóru. Když pominu problémy způsobené vyloženě nekvalitní kabeláží v bytě, pak se na kvalitě signálu podíl´í (ne)kvalita různých hlavních stanic na trase, a to zejména!!! Údražba je zjevně podstatně horší, než za dob Karnevalu, problém se zřejmě řeší teprve při dostatečném počtu stížností stejného typu. Já například pozoruji už delší dobu (v řádu měsíců) dosti často nekvalitní signál muxu 418 MHz. Pokud by existovalo nějaké dozorové centrum, již dávno by byl problém odstraněn....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud po ceste nedojde k vypadku signalu ci nejakemu ruseni (ktere je vetsinou az nekde u vas na konci, protoze na optice k tomu asi tezko dojde), tak k vam signal dorazi v takove kvalite v jake byl vyslan v praze,

jiz z podstaty technologie je jasne ze budto je signal je nebo neni nebo nepr. chvilemy vypadava, nic jineho neprichazi v uvahu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...