Přejít na obsah

HBO HD odstartuje v dubnu


tomus

Doporučené příspěvky

Tak bohužel majitele balíčku nepotěším, sice mi HBO HD opravdu aktivovali, ale teď u faktury mě málem kleplo - zrušili mi balíček a účtovali zvlášť chello light + standard digi + mi přidali HBO HD ke stávajícímu HBO za dalších 300,- (prý kompletní balíček HBO bez Cinemaxu) celkem s boxem cca 1850,- . Takže k balíčku to opravdu nejde a zatím prý ani nepůjde. Takže buď oželet HBO HD a nechat si balíček a doufat, že časem povolí dokoupení HD HBO nebo jako já si objednat supreme a snížit o stupeň internet (z light na easy 4000/256). Cenový rozdíl je pro mě cca o 300.- víc (proti balíčku light+standard+HD box + kdyby šel za 100 dokoupit HBOHD) a je tam AXN scifi+crime (a ty budou prý jen jako bonus k supreme) a v budoucnu tam v ceně bude Eurosport HD a prý Filmbox HD Celkem Supreme + Easy + box HD cca 1800,- ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seny

Tak jsem snad alespoň na nějakou dobu vyřešil problém s HBO HD. Jako majitel balíčku UPC Standart a UPC Light jsem se za rozumnou cenu k HBO HD nedostal.

Po x urgencích a stížnostech spolu s argumentací na ne zcela korektní chování HD boxu (samovolné zapínání v noci) jsem se dnes s UPC dohodl na Supreme s 50 % slevou na rok, UPC Light s 50 % slevou na rok. Takže budu mít HBO HD a navíc ještě pár dalších programů a celkem zaplatím méně.

Jen doufám, že do jednoho roku se to vyřeší a programová nabídka bude lépe sestavená i pro majitele balíčků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seny
Výborná zpráva......

Taky to tedy zkusím vyřešit odopledne.

můžu se obrátit SENY kdyby byl nějaký problém?

 

Na UPC bych ale určitě nezmiňoval, že to víš odsud :-) Navíc mně tu slevu dali za chybně fungující STB a to překlopení na Supreme už byl jen detail.

Chce to ale důrazně si stěžovat na nesprávnou funkčnost HD STB, za který platíš 150,- měsíčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jej, vy me tu docela strasite. Pred 2 dny jsem presel z analogu na digital. V podstate pouze kvuli HD programum. Nekolikrat jsem byl ujistovan, ze HBO HD je soucasti zakladniho HBO balicku, i kdyz to je v letaku uvedeno jinak. Samozrejme mam program Net+Digi+HBO (1250 snad nebo tak nejak). Ted mi samozrejme bezi vse, takze nedokazu rict, jak je to u me. Ale jestli mi hodlaji po tolika ujistovanich za 10 dni HBO HD jen tak vypnout, tak se pekne nakrknu :(.

 

mimochodem, jak je to s tim FilmboxHD. Vsude se pise neco jineho. Je mozne jejmomentalne nejak naladit? Co se tyce objednani, jak rikam, na zkousku mam vse na 10dni otevrene, takze jestli vysila, mel bych jej najit. Me zkusenosti s digitalem jsou vsak naprosto tristni...

 

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...