Přejít na obsah

CS Film


Návštěvník jm252485

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

To Katoda: To už dávají na UPC Express nový díl UPC Informuje? Můžeš sem napsat v kolik hodin? Na programu ještě není psané, že by ten pořad měl už běžet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
To už dávají na UPC Express nový díl UPC Informuje? Můžeš sem napsat v kolik hodin? Na programu ještě není psané, že by ten pořad měl už běžet.

Já jsem zachytil náhodou včera okolo 23:15 jen konec, v programu uvedený není, tak jsem zkoušel dneska jen náhodně a chytil jsem ho přesně v 16:00, určitě však poběží ještě v některých jiných časech během dne. Ale kromě nahrazení CS Filmu v analogu MGM tam žádné nové nebo zajímavé informace nebyly. Jako host tam byl pan Kacafírek, který vysvětloval, co to je PVR a co to je HDTV a řekl jen to, co je všeobecně známo, že HDTV by mělo být začátkem roku, protože teď dali přednost PVR. Ovšem jen pro pár vybraných jedinců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CS Film jediny filmovy kanal na ktery se da divat nahradi dalsima americkejma bludama v podobe MGM :x

Tady nekdo nepochopil ze nejsme v USA ale v Cesku, jako kdyby tech americanu v analogu uz nebylo tak dost. :?

 

Jinak UPC Informuje bezi pravidelne ve 23:00, jak to stihnu tak to zase nahraju a hodim sem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Netvrdil bych, že to jsou zrovna bludy, řekl bych že oproti takovému Film+ nebo Hallmarku je MGM docela dobrý filmový kanál, kde se dají shlédnout zajímavé starší snímky. Nicméně souhlasím s tím, že logičtější by bylo nechat v analogu CS Film a v sítích původní UPC nahradit analogový MGM právě CS Filmem, když už teda chtějí, aby nabídka v sítích UPC a Karnevalu byla shodná. Už jen proto, že u CS Filmu není např. možnost žádné doprovodné služby. U MGM si mohu v digitálu třeba navolit původní zvukovou stopu, abych měl film v orignálním znění, ale v analogu tato volba pochopitelně možná nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bych hledal problém v TV.Obecně známo,Samsungy a LG nejsou zrovna na špici technického pokroku.Velkým neduhem těcto beden je šlompáctví ve fabrice.Jednotlivé tranzistory nejsou vybírané se stejnou odezvou a obecně neodpovídá reklama na odezvu.Asi vyměnit za Vieru nebo Bravii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Mno nevim u kanalu CSFilm mi tenhle neduh pozoruji take a podle me je rusivy az az. Jsem se prave chtel zeptat jestli to neni jenom chyba u me (stredni Cehy) ale jak to tak vypada tak je neduh samotneho filmoveho kanalu. Jako nic ve zlym, ale toho trhanyho vobrazu si snad nejde nevsimnout :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste k tematu. Rozhodne bych byl pro zachovani CSFilmu. Na Hallmark ani na MGM sem v zivote nekoukal na Film+ se obcas v ty neuveritelny beckovy (misty az Ceckovy :-D ) produkci objevi sem tam nakej slusnej kousek. Treba nedavno vynikajici film Snup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam csfilm celkem rad, ale stve me, ze kdykoliv na nej koukam, tak se kouše...jakoby obraz se zatrhne na 1sekundu..a neříkejte at zkontroluju kabely, protože mi to dělá opravdu jen u tohoto kanálu, plus nikdy mi digitál nekostičkuje..takže fakt nevim no..asi chyba distribučního centra CSFilmu :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...