Příspěvky od uživatele homberg
-
-
-
Obavam se, ze mu VF zrusi vsechny sluzby ;-) a bude muset nastavovat vse znovu. Takovou politiku VF pouziva.
-
-
Odesláno ·
Upraveno uživatelem homberg
Resim navigaci a computer na kolo a napadlo mne vyuzivat svuj starsi telefon, Mam neomezeny tarif a porizeni dalsi datove SIM je udajne mozne za 107,-Kc/mesic. Prijde mi to zbytecne drahe. Zajimave je taky to, ze ChatGPT mi tvrdi, ze u Vodafonu je mozne k drazsim tarifum dostat datovou SIM zdarma. Nemate nekdo nejaky typ?
-
-
-
-
Tak jste tady skoro vsichni nalozili @ASM , ze si svuj pribeh vymyslel, v nejlepsim nam zatajil, co udelal spatne on. Proc? Proc si myslite, ze to sem psal a kecal nam? Zkusenosti druhych v tom nemaji zadnou vahu, to jsou jine pribehy...Vsechno a kazdeho negovat se tu stava takovym smutnym standartem, ze @dad18 ?
-
Pokud samotna TV pri zasunutem modulu a pri zapnuti nehlasi "zadny CA modul" , bude chyba na strane VF. Ale stejne bych zkusil modul vyndat, kartu vyndat a profouknout kontakty. No a potom taky spravnou stranou kartu i modul zasunout zpatky! To vsechno jste ale uz asi vyzkousel....
-
-
To uz CT reaguje na vladni plan zruseni koncesionarskych poplatku. Asi takhle to pak bude vypadat...:-)
-
-
-
-
@dad18 kde beres tu jistotu, ze mas pravdu? Ve sve domacnosti, okoli? To je malej vzorek, nemyslis? Prispevky pred tebou jasne popsaly problem HbbTv v koaxu po vypnuti DVB-T. Dalsi tanec ve vejcich je naprosto zbytecnej.
DVB-C je ve vyhledu beze zmen a je jedno, jestli mas CA modul s kartou, nebo ne. Cervene tlacitko je funkcni i na neodkodovanych programech za predpokladu, ze je TV pripojena k internetu. Jednoduchy jak facka. Zadnej box k tomu nepotrebujes.
-
-
Bylo by zajimave zjistit, kolik tu je jeste lidi, kteri zacinali na dnesni kabelove siti Vodafonu, tehdy Dattelcabel...
Ja zacinal tusim v roce 1999 s legendarnim modemem NeMo zvanym modrak :-) Tak me napada, kolik let jeste vydrzi ty kabely v zemi. Uz tam jsou skoro 30 let....
-
-
Muzu potvrdit to, ze technik prisel, odpojil Compal, zapojil Station na sitovej i koaxial kabel co tu byl (pravda, rekl jsem mu, ze kabelaz je v poradku), ale bridge chtel poresit jen vypnutim wifi tlacitkem na Stationu.
-
před 36 minutami, Ondra - Vodafone napsal: @homberg Stále platí, že převodníky nabízíme pouze firemním zákazníkům, nemám zprávy o tom, že by se v tom v dohledné době něco měnilo.
Proste musite se zbavit nejstarsich nakoupenych zarizeni, co mate ve skladu...tak za cca 5 let budete Stationy menit za prevodniky :-)
-
Byl prekvapenej ze jsem mu predal informaci z infocentra, ze jsou jen pro firemni zakazniky. Asi mi rekl neco, co jsem nemel vedet ;-)
Kdyby instalaci vlastniho prevodniku nenastaly ty problemy s prekopanim a nastavovanim sluzeb (nova smlouva?), klidne bych si ho poridil.
-
@Ondra - Vodafone take mam dotaz - je uz mozne vymenit VF Station 3.1 za prevodnik? Technik mi dnes pri instalaci Stationu rikal, ze jsem si mel rict a privezl by prevodnik. Pry jsou a normalne je instaluje. Tak ja bych o jeden poprosil...
-
-
Tak za Compal jsem dostal opravdu VF Station 3.1 wifi 5. Jediny problem a to dost podstatny, jsem zaznamenal ten, ze na mem tarifu 500/50 ted mam rychlosti 100/50. Kde by mohl byt problem? Compal slapal petistovkou leta bez problemu. Ted se jen vymenou modemu rychlost degradovala. Budu holt muset volat na podporu...:-(
Eurosport 4K v nabídce Vodafonu
v Vodafone TV
Odesláno
Na me stare TV Sony s CA modulem si pamatuju, ze v nastaveni te TV byla moznost - automaticky zjistovat zmeny kanalu -, nebo tak nejak podobne. Taky se mi parkrat stalo, ze nejaky kanal zmizel. Po vypnuti te funkce uz se to nedelo.