Vše od uživatele dad18
-
Zrychleni DOCSIS internetu 2025
Takže co? Mám se kvůli pár korunám přestěhovat? Snad k tobě do ulice nebo do baráku? Chceš mě snad za souseda co bude bydlet nad tebou? A jakou tam má VF přípojku? Bude mi to stát za to?
-
Zrychleni DOCSIS internetu 2025
Jaká jiná lokalita ty VF Čurdo?! Technikus ti kouká do oken tak tím to asi nebude. Už u nich něco máš tak jako odměnu za zradu ti dávají lepší cenu. Taky by mi dali slevu kdybych si od nich vzal i něco jiného. Pro pár špinavých zlaťáků, pro falešnou slávu. Jak může člověk zradit VF nechápu...
-
Zrychleni DOCSIS internetu 2025
Komáre, co s tebou uděláme dál zatím nevím, ještě si to musíme rozmyslet... Já tam taky mám cenu od sedmého měsíce. Není to třeba tím, že já jsem ortodoxní a fanatický uživatel VF a nemám od konkurence televizi jako ty?! 🫵🫵🫵 Koukám, že mám větší i cenu. To bude asi tím, že nemám tu jidášovskou slevu...
-
Maximální rychlost u neomezených tarifů
-
Funguje odkaz na příspěvek uživatele?
No když klikneš přímo na ten název - Vodafone 5G+ (SA) tak tě to hodí přímo na ten příspěvek. když klikneš mimo tak mě to taky hodí na tu mapu. A dělá to u víc příspěvků... Vlastně od pátého příspěvku už to háže jinam když neklikneš přímo na název.
-
Úvahy o DVB-C
To sice ne, ale technik by měl dát jistotu kde je problém, když ne od VF tak se pak vymění doma kabely a je to.
-
Vodafone 5G+ (SA)
A proč mu ten obrázek nebo rovnou celý příspěvek nevymažeš, když sám uznáváš, že tu ta reklama nemá co dělat?!
-
Kanál Vodafone 100
To 100 je číslo kanálu kde to běží.. A je to něco jako reklamní kanál co vše VF vysílá. Dnes tam např. běží stanice Viasat true crime. Za nějaký čas tam zas dají jinou stanici.
-
Canal + sport
Nepočítal bych s tím , že by to Skylink v dohledné době pustil. Canal + má práva na ligu zakoupené do roku 2028.
-
blokace sexuálního obsahu
Tak určitě to ani velký VF nedokáže. Dají se použít různé apky do telefonu např. Google SafeSearch, ale nic není dokonalé. A když ne přes telefon, tak se k tomu dítě dostane jinak. Kamarádi, časopisy, praktická ukázka od spolužaček... Nic nebude stoprocentní.. Jak zablokovat NEVHODNÉ STRÁNKY v TELEFONU | Návod | zablokování stránek / Telefon
-
Můžu smazat vlastní příspěvek?
Většinou se nemaže, ale jen edituje příspěvek autorem, ale jen dokud je jako poslední v tématu, tedy bez reakce. To by se muselo pro forum něco takového napsat, jestli to není v možnostech nastavení. Co jsem pochopil, tak zdejší forum samo o sobě takové zásahy dělat nemůže tak jen dát požadavek na správce aby vytvořil tu možnost editovat poslední příspěvek. No a kyž ho moderátor pak objeví tak ho vymaže a je to.
-
Pomalé stahování určitých souborů
A co jsou soubory z internetu? Webshare, fastshare, torent?
-
Může být u zavedení internetu jiná osoba
Může. Jestli to je někde oficiálně napsaný nevím, ale už jsem to tak párkrát dělal a bez problému.
-
Chybějící konce pořadů
zahradnice1 Můžeš uvést konkrétně o kterých nahrávkách píšeš? Já nahrávám hodně a často, a jediný problém je ráno n aPrimě, ale to jen proto, že jim nesedí EPG je to šouplý třeba o půl hodiny a pak se to srovná třeba tím, že jeden program co je v EPG napsaný vůbec nevysílají.
-
Úvahy o DVB-C
Tipáč při penaltě zamkne kurzy takže je jedno jestli je to živý přenos nebo si na stadioně, protože na to nejde bez kurzu vsadit. A že je psaný gol dříve v tipáči než ho vidíš jsem myslel ty přenosy co běží na tipáči. No a set top box má VF dva druhy. Klasický, co běží přes koax a net má jen na nahrávky a druhý co je IPTV a ten nepotřebuje koax protože je vše přes net a ten to zpoždění cca 20 sekund má. Jo a bydlím vedle fotbalového stadionu a když řvou gol tak v tv třeba i přes anténu padne ten gol za cca 3 až 5 vteřin.
-
Jak se zbavit zbytečností v odkazech 🔗
Ty lidi co mají čistý prohlížeč si určitě nebudou instalovat něco aby jim to zkracovalo odkazy zde na foru, myslím, že takový lidi ani nikam nic nepřidávají. A kdyby jo, tak by jim mělo forum vyjít vstříc a ten skript už mít v sobě aby si oni nemuseli nic instalovat.
-
Jak se zbavit zbytečností v odkazech 🔗
Kdyby jste dělali moderátora na vlastním foru, které používá reklamy na zaplacení hostingu tak bojujete proti blokovačům reklam a nebudete je doporučovat. A možná se budete divit, ale je spousta lidí co má čistý prohlížeč bez jakéhokoliv rozšíření a vlastně je ani neznají a neví jak na ně. No, ale je pak ještě třetí řešení a to, že se přímo do fora naistaluje skript který to dělá automaticky, že když sem někdo přidá dlouhý odkaz tak ho zkrátí.
-
Úvahy o DVB-C
Nevsadíš, vyzkoušej si to. Pískne se penalta, vidíš kdo si bere míč a už tipáč ty kurzy zamkne, takže si při rozběhu nevsadíš. Spousta i jiných sportů má sázkovka o pár vteřin dříve. Padne gol, v tipáči už to je napsaný, ale v přenosu ještě není. No a třeba takové Esporty jdou do online třeba až o pět minut zpoždeně.
-
Úvahy o DVB-C
No jasně, já to chápu, že si u VF tv jen kvůli ca modulu. Právě proto mě to tak zajímalo co je na tom tak skvělý, že jen ten modul tě tu drží a že ho teda nechceš nahradit setoboxem. Jinak je to tvoje rozhodnutí a snad nemáš pocit, že tě nějak nutím aby sis pořídil setobox jak to tu někdo jiný nějak divně pochopil.
-
Úvahy o DVB-C
Co bych na tom neměl nechápat? Kdyžti zruší VF ca modul tak jdeš jinam, ale ani jinde ti ca modul už nenabídnou. Tak vlastně nechápu proč odcházet. Já mám třeba otestováno, že když mám od VF tv, net i telefon tak se nedostanu s cenou jinde pod to co dnes platím, pokaždé je to v součtu víc. Ale tobě to asi vychází jinak tak to je fajn.
-
Úvahy o DVB-C
Aha, díky. Takže by si kdyby ti už nefungoval ca modul přešel na stb? není to zas tak špatný jak píše výše tomus, dá se na to zvyknout. No a pro někoho jako já co nekouká na nic "live" ale třeba jen s hodinovým zpožděním je to paráda. Tak díky za vysvětlenou všeho a zas jindy a jinde.✌ (teda jestli nikdo už na mě nebude reagovat, protože je pak slušnost odpovědět.)
-
Moderování příspěvků a obsahu fóra
Diskutuju v tématu který se jmenuje - Moderování příspěvků a obsahu fóra - Vadí ti to? Tak to téma zamkni. Celé to vzniklo tím, že se tazatel ptal kde je jeho téma. A kdyby se tu nemazalo tak by ho mohl najít třeba v koši a nemusel by se ptát. Stejně tak si vymazal moje příspěvky za které si mi dal ban s tím, že jsem hrubě urážel uživatele. Nikoho sem neurážel, ty to moc dobře víš, dávám si pozor a nejsem sprostý, ale ty si to vymazal takže důkaz není, ale ty si moderátor tak můžeš vše. No a poslední věc, ty mě znáš, že víš že bych nedokázal moderovat tohle maličký forum? Neznáš, jinak by si věděl, že bych na něj stačil sám. Nikoho neodsuzuj, že nemá zkušenosti, že neví jak to funguje a že má laický pohled. Tak a teď tu debatu s tebou ukončuju já. Zdar.😀
-
Úvahy o DVB-C
Ale ty si reagoval konkrétně na mě kde já řešil ca modul. O zrušení DVB-C není vůbec řeč, nikdo to neplánuje v blízké budoucnosti. Já jsem pochopil, že odejdeš když ti zruší ten ca modul a to přece ale neznamená, že zruší DVB-C. A proto jsem se tě ptal jestli máš info který operátor ještě ca moduly nabízí.
-
Moderování příspěvků a obsahu fóra
Sakra tomusi o co ti jde? Já řikám jen své poznatky a návrhy. Těma se přece tady nikdo řídit nemusí. Jen mi přijde, že ty si asi myslíš, že si jediný moderátor a nikdo jiný s moderováním fora nemá žádné skušenosti, že. Protože to jak tady bračíš jak je vše složité a těžké a nejde to tak já dělal na jiném foru za odpoledne. Nahrát script který automaticky zamkne témata rok bez pohybu je otázka minut. Můžeš mi dát konkrétní příklad toho co je škoda zamknout? Jsou tu témata kde se řeší něco co už dávno zaniklo nebo se zrušilo, ty snad být odemčený nemusí. No ono to vlastně vysvětluje ta tvoje poslední věta. - neštourej se do toho když to už 21 let funguje.- A to je ono a vystihuje to tvojí mentalitu, nebudeme zavádět žádné novoty, nic na vylepšení fora když tohle přece funguje už 21 let. Vsadím se, že ty si byl nejvíc proti aby byla ta nedávná aktualizace a změna fora, že.
-
Úvahy o DVB-C
A takhle vznikají nedorozumění a fámy. Já nikde nepsal a ani jsem o tom nečetl, že by VF plánoval zrušit DVB-C, dokonce i zde na foru je o tom další téma. Já jen spekuloval co by se stalo kdyby VF zrušil ty ca moduly, a ptal jsem se kam by si šel nebo kdo z operátorů ten ca modul ještě poskytuje. Jinak ten stb co mám já jede stanice přes koax, takže hraje i když nejde net, ten je potřeba jen na zpětné sledování a nebo sledování uložených nahrávek.