Jump to content

Ondra - Vodafone

Help center
 • Posts

  824
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  64

Posts posted by Ondra - Vodafone

 1. @xifoxDobré ráno, k této chybě obecný postup pro řešení nemáme. Zavolejte nám tedy prosím na 800770077 a vyberte volbu pro řešení technických potíží - volejte ve chvíli, kdy budete u zařízení. Případně nám můžete napsat přes https://tam.je/forum co nejvíc podrobností, předáme to a kolegové se na to podívají, případně budou volat oni vám.

 2. @ludekUPCPěkný den, díky za zprávu, info k přehledu frekvencí jsem kolegům předal.

  Co se týká programového přehledu na webu, tak vy v obrázku máte většinu regionálně vysílaných stanic - ty najdete ve speciálním PDF na https://static.vodafone.cz/cp/docs/tv/vtv-regiony.pdf. V přehledu programů nejsou, protože nejsou dostupné pro všechny zákazníky. Jinak jsem našel 2 chybné údaje (TV1000 a Extreme Sports), tak jsem požádal o opravu.

 3. @JakubDobré ráno, Jakube, podle předchozího příspěvku se ptáte na webový přehrávač, že? Kolegům jsme nahlašovali pravděpodobné vyšší nároky přehrávače na výkon počítače, toto prověřují, takže pokud tam najdou příčinu nebo něco k úpravě, tak to změníme. Přehrávání ve fullscreenu je vlastnost a neumím říct, zda dojde ke shodě na tom, že by se měla měnit. Ale i tuto zpětnou vazbu od některých uživatelů jsme předávali.

 4. @broukpytel Dobré ráno,

  v tomto případě nám nejvíc pomůže, když nám napíšete přes https://tam.je/forum a uvedete přesně tento popis a k němu také podrobnosti o vašem počítači (které znáte - myšleno například procesor, paměť apod.), velikost monitoru a rozlišení, informace o systému a prohlížeči.

  Je možné, že nová verze přehrávače má vyšší nároky, ale přesto se na to raději podíváme nebo minimálně předáme zpětnou vazbu pro další vývoj.

   

 5. Vlastní řazení v budoucnu pravděpodobně přibude, termín zatím nemáme (není teď ani v jiných aplikacích pro Samsung, LG nebo Android TV). Na fungování EPG se kolegové podívají, pravděpodobně to bude spíš k opravě, než že by šlo o chtěné chování. 

 6. Rozumím té diskuzi ohledně SMS a dalších možností ověření, napadnutí telefonu atp. Přidám k tomu ale mnohem pravděpodobnější a častější scénář běžných uživatelů (bez ohledu na Vodafone, platí to obecně)... 

  Není tak vzácné, že uživatelé používají stejná hesla napříč různými službami. Nemělo by se to dělat, věřím, že si to i dost uživatelů uvědomuje, ale je spousta lidí, kteří to tak dělají. Prostě to je pohodlnější... Když se pak takové heslo, resp. kombinace přihlašovacího jména a hesla objeví v nějakých uniklých seznamech na internetu, může nastat potenciální problém, protože se náhodným zkoušením útočníci mohou trefit a přihlásit do služby, kterou takový uživatel používá a má tam právě tuto kombinaci přihlašovacích údajů. 

  Takže když pak taková služba vyžaduje kromě zadání správného přihlašovacího jména a hesla ještě další potvrzení přihlášení, výrazně se snižuje možnost, že se do ní útočníci přihlásí jen díky znalosti přihlašovacích údajů.

  @sodekczPro příjem potvrzovacích SMS si budete moct nastavit jakékoliv české mobilní číslo, může být stejné i k více zákaznickým účtům. A pokud spravujete přihlášení k více účtům (třeba soukromý a firemní), je dobré si přidat přístup k nim pod své "hlavní" přihlášení, takže se přihlásíte jednou a v samoobsluze se pak přepnete na další účet, ke kterému budete mít přístup...

 7. Díky za nasdílení 🙂 Roaming na den nově (akce platí do odvolání) obsahuje za 199 Kč na 24 hodin až 1 GB dat a upravili jsme také podmínky dokoupení dat ve 24hodinovém okně. Nově stojí dodatečný 1 GB 99 Kč. 

  • Like it 1
 8. V diskuzi to zaznělo, tak to jen potvrdím - do zpětného zhlédnutí nebo nahrávek ukládáme vždy poslední odvysílání daného pořadu. Proto se nedá použít to, že by následně divák pokračoval dalším pořadem, protože pokud je nahrávaný pořad opakovaný, tak se navazující pořady při každé repríze mohou měnit.

  Platforma Vodafone TV funguje tak, že přehrává nebo nahrává konkrétní pořady, nikoliv kontinuální vysílání. Tento princip se změnit nedá, resp. to by muselo dojít k vytvoření zcela nové platformy...

 9. Těch stránek (adres) existuje několik a zákazníkovi vždy ve Vyúčtování uvádíme tu, která se týká právě jeho podle toho, jaké u nás má služby. Tak to jen pro vysvětlení, že zkoušet různé adresy sice můžete, ale pokud chcete kompletní informace přizpůsobené pro vaše nastavení služeb, je třeba využít tu, kterou vám napíšeme do Vyúčtování.

 10. @CableGNěkteré stanice (4K rozlišení, regionální...) jsou dostupné jen přes kabelové vysílání, proto v aplikacích nejsou (trvalý stav). Dostupnost 18+ programů u AppleTV řešíme a cílem je, aby tam byly. Rádia doporučujeme v případě používání TV appky poslouchat na daném zařízení přes specializované aplikace.

 11. @Led20en24

  Dobrý den, rozumím vaší připomínce, takové situace skutečně při dvoufázovém přihlašování mohou nastat, nicméně vyvažují to bezpečnostní výhody, které dvoufázové přihlašování přináší. A věřím, že to především nebude tak častá situace a setkáme se s ní jen výjimečně. I v případě, kdy ztratíte SIM kartu, máte možnosti, jak vše řešit. Například můžete využít mobilní aplikaci Můj Vodafone (pokud máte funkční mobil a používáte trvalé přihlášení s biometrikou), případně nám můžete bezplatně zavolat na Linku péče o zákazníky (800770077) a vše vám pomůžeme dořešit telefonicky.

 12. Popsané to najdete tady: https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/sledovani-televize/

  V jednu chvíli je možné Vodafone TV sledovat maximálně na 4 set-top boxech, ve 2 aplikacích na mobilních telefonech, 2 aplikacích na tabletech, 2 aplikacích pro chytré TV, 2 Apple TV a ve 2 webových prohlížečích. Zároveň platí, že Vodafone TV můžete v jednu chvíli sledovat nejvýše na 6 zařízeních bez ohledu na to, o jaké zařízení se jedná. Jde o společný limit pro všechna podporovaná zařízení a systémy.

  • Agree 1
×
×
 • Create New...