Jump to content

Štěpán

User
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Štěpán

 1. Je to absolutní paskvil. Mimo to, co už bylo napsáno přede mnou, je to i rozměr obrazu. Pokud je to v normálním režimu tak se tam celý obraz nevejde, jen v režimu celá obrazovka. Nevím, jak to jinak napsat. A zpětné přehrávání tu popsali jiní. Jen ti, kteří to mají řešit to nejsou schopni pochopit a tvrdí, že jem se to při testování neděje.
 2. Nejprve jsem si řekl, že použili aplikaci Horizon Go. Ale ne je to celé na prd. A navíc. U mne se nezobrazují v Chromu ikony stanic.
 3. Zdravím Ivo. Trainz StepanM. Tak mně to nejde ani v Chomu, ani v Edge.
 4. Nejhorší je, že když se přihlásíte do samoobsluhy tak tam nikde není ani zmínka.
 5. Jestli je to aktualizace, tak to se vážně nepovedla. V Chromu to nejde spustit. To je jak poslední aktualizace tiskárny HP, když po potom přestaly tiskonout. Jestli je to aktualizace, tak to se vážně nepovedla. V Chromu to nejde spustit. To je jak poslední aktualizace tiskárny HP, když po potom přestaly tiskonout. Jestli je to aktualizace, tak to se vážně nepovedla. V Chromu to nejde spustit. To je jak poslední aktualizace tiskárny HP, když po potom přestaly tiskonout.
 6. Měl jsem podobný problém a na vině byl vadný konektor na vedení signálu za rozbočovačem. Po výměně konektoru vše v pořádku.
 7. Zlatý Horizon go. Ta programová nabídka na webu to je prostě dílo. Je to nepřehledné a přejít na jiný pořad hrozně složité.
 8. Štěpán

  stížnost

  Dnes jsem dostal fakturu na uhrazeni služeb Vodafone, t.j. internet + TV. K Vodafone jsem byl převeden 21.12.2021 od UPC. Tam jsem měl zaplacené služby do 31.12.2021. Faktura od Vodafone je za období 21.12.2021-3.1.2022. Chtěl bych vysvětlení proč, ale neumím se spojit telefonicky s operátorem. Skončím u ověření čísla plátce a to je to číslo na faktuře. Prý je špatně.
 9. 21.12.2021 jsem byl převeden od UPC, kde jsem měl internet a TV k Vodafone. U UPC jsem v notebooku používal Horizon GO úplně bez problémů. Nyní sledovat v NTB Vodafone TV je horor. Každou chvíli tam je hláška: A spojit se s operátorem nejde. Na e-maily neodpovídají a s telefonem skončím u žádosti o potvrzení číslem plátce. A prý je to chybné zadání. Dnes mi přišla faktura a to číslo tam je stejné. Dříve se u UPC dost čekalo na operátora, ale nakonec jste se dočkali. U Vodafone je to marné.
×
×
 • Create New...