Přejít na obsah

Jak dlouho se ceka na zrizeni verejne IP?


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Jinak vzhledem k tomu že přidělená IP adresa ve skutečnosti není céčková mezinárodně registrovaná adresa ale pouze vnitřní kterou lehce a během chvilky technik nastaví, mám za to že 220kč za zřízení takové adresy je zlodějna!

 

Co tim myslíš že je jen vnitřní adresou? chci si právě pořídit veřejnou IP, a píchnout na ni server (web, mail, na nejaky hry)

Jaxe ke me teda budou moci dostat? musim mit nejaky IP. bo jak to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Neboj, dostanes normalne pridelenou verejnou IP, pokud si za ni priplatis a bude na tebe videt odkudkoliv (krome Ciny, kde maj beztak zbytek Internetu zakazanej) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, musim se Karnevalu vyjimecne zastat. Verejne adresy ktere prideluje jsou opravdu plnohodnotne, viditelne z celeho sveta. Prichozi porty nejsou filtrovany, vyrazena je i transparentni proxy na odchozi port 80, takze vsechny aplikace by mely fungovat jak maji. Pokud mas domenu, muzes primo doma provozovat smtp server, nemusis nic tahat poblblym pop3, muzes mit vlastni web, vsechno...

 

Jedinej problem je ze vsichni ostatni operatori (kabel od upc, libovolne adsl, dokonce i pitomej dialup!) maji verejnou IP automaticky, a zlodeji z Karnevalu za to chteji mesicne 100,- navic.

 

Ano, bezdratove komunitni site jsou provozovane vetsinou take na privatnich adresach, ale tam se to kompenzuje tim, ze na gatewayi obvykle bezi socks5 proxy, nebo spravce na pozadani nakonfiguruje portforwarding konkretnich portu z gatewaye na pozadovane vnitrni adresy, takze kdyz aplikaci muzes vnutit konkretni prichozi port kde ma poslouchat, bude fungovat. Tohle u Karnevalu na vnitrni adrese rozhodne nehrozi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

hele ja mam ADSL a pevnou IP adresu sem mel do ty doby automaticky nez delaly ty novy modemy pro vetsi rychlost. Je fakt ze internet mam ted 2x rychlejsi za stejnou cenu (8mgb) ale za to ten modem ma jakysi Router ktery me na venek dela neexistujiciho. Poradili mi jakousi stranku portforwarding kde se nastavi presne porty a presmeruje vas to na stalou IP adresu ale nejde to u vseho . Podarilo se mi to napriklad u DC++, kde aspon se mi bude dobre stahout ale vzdycky sem vytvarel servr na Counter strike a ted proste s timhle ho vytvorim ale nikdo se ke me nepripoji bo muj servr nevidi.

Tak asi budu muset taky od O2 splasit pevnou ip ät mi to daji ale platit za to 200,- a dalsi 100.- mesicne se mi moc nechce tak nevim co budu delat. Kdyby nekdo nahodou vedel jak to nastavit tak mi dejte vedet na mail mauruv@seznam.cz diky moc cawte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja mam ADSL a pevnou IP adresu sem mel do ty doby automaticky nez delaly ty novy modemy pro vetsi rychlost. Je fakt ze internet mam ted 2x rychlejsi za stejnou cenu (8mgb) ale za to ten modem ma jakysi Router ktery me na venek dela neexistujiciho. Poradili mi jakousi stranku portforwarding kde se nastavi presne porty a presmeruje vas to na stalou IP adresu ale nejde to u vseho . Podarilo se mi to napriklad u DC++, kde aspon se mi bude dobre stahout ale vzdycky sem vytvarel servr na Counter strike a ted proste s timhle ho vytvorim ale nikdo se ke me nepripoji bo muj servr nevidi.

Tak asi budu muset taky od O2 splasit pevnou ip ät mi to daji ale platit za to 200,- a dalsi 100.- mesicne se mi moc nechce tak nevim co budu delat. Kdyby nekdo nahodou vedel jak to nastavit tak mi dejte vedet na mail mauruv@seznam.cz diky moc cawte

 

Napiš co ti to dali za ADSL router. V nastavení si dej svou interni IP jako DMZ Host IP Address. A měl bys být vidět navenek.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...