Přejít na obsah

Změna tarifu - LIGHT


Návštěvník David

Doporučené příspěvky

No moje zkušenost je taková, že sem si 19. dubna přes web karnevalu zažádal změnu tarifu z TURBO 2000 na Light a dodnes žádná změna. Navíc poslední dobou mám net dost kolísající kvality. Teď třeba měřím download místo 5 Mbps v rozmezí 1 - 1,5 Mbs. Dám jim šanci do konce týdne, pak budu žádat vysvětlení a nápravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník perverez

Pres kontaktni formular nema smysl zadat, sami priznavaji, ze pres nej je vsechno velmi pomale, nejlepsi je zavolat a zmenu tarifu si domluvit s operatorkou.

---

Tak po telefonicke zadosti o zmenu se mi tarif zmenil za 2 dny.

Upraveno uživatelem perverez
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moje zkušenost je taková, že sem si 19. dubna přes web karnevalu zažádal změnu tarifu z TURBO 2000 na Light a dodnes žádná změna. Navíc poslední dobou mám net dost kolísající kvality. Teď třeba měřím download místo 5 Mbps v rozmezí 1 - 1,5 Mbs. Dám jim šanci do konce týdne, pak budu žádat vysvětlení a nápravu.

 

na nic nečekej, byl jsem ve stejné situaci, o změnu jsem požádal na začátku dubna, přišel potvrzující mail že od 2.5. pojede light, samozřejmě že 2.5. se nic nestalo, včera došlo výpis sipa a protože tam bylo účtováno za květen stejně jak za turbo 2000, tak jsem jim ihned volal, dnes už mám light a rozdíl peněz vrátí při příští platbě (na což jsem teda velmi zvědavý ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

lool tak haluz. Po mesici jsem se dockal digitalu. Musim uznat ze to stoji za to. Technik prisel az o pul sedmy, tak aby otec mohl podepsat smlouvu. To bylo v poradku. Ale to ze jsem chtel Easy + Extra a mam Easy + Standart uz tak super neni. Mily technik u nas byl tak 8 minut, a to nekecam. Na jakejkoliv dotaz me odpovedel ze nema cas a ze se mam ptat obchodniho zastupce. Takze nic nez problemy. Na nove smlouve je sice Easy + Standart, ale protoze to vse bylo v rychlosti tak sem ani nestihl zkontrolovat co tam opravdu je. Byl sem rad ze to jede:-) Jo a dalsi sranda. 30.4. sem jim volal ze STB jeste nedodali tak kde sou. Otec prichazi dom az o pul sedmy a ze jejich technici v tuhle dobu muzou az 10.5., chteli podepsat novou smlouvu s tim na koho je Karneval vedenej. Samozrejme sem se tam nakonec bezproblemu podepsal ja a sam technik rekl ze to sfalsujem ze specha (otec se zpozdil 10 minut) :D.

 

No comment, takze zejtra volam na jejich ruzovou linku ze sou hnupi, v ruce meil s potvrzenim na Easy + Extra a zadynch 200 Kc za dalsi zmenu platit nebudu! Suck:D

 

EDIT: Tak sem patral po pricine a hledam jak blbej ale ted uz nabidku Extra na webu karnevalu zaboha nemuzu najit. Chapu teda ze predelali Extra na Strandart, coz by pak souhlasilo, ale to ze me jede jenom nejakych 7 programu v analogu aji digitalu je stejnak divny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak už mám taky Light. Volal jsem na jejich infolinku ve středu, kde jsem si asi 20 minut počkal, než to vzali a dneska mi to změnili. A běhá to dobře - rychlost i ping.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mám problém s připojením routeru TP-LINK TL-R402M. Chci na něj píchnout 2 PC, ale nějak mi to nejde, protože nevím jaké adresy mám zadat v nastavení routeru. Zkoušel jsem snad už všechny možný adresy a na tom druhém PC ten internet prostě nejde. Co s tím mám dělat? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s připojením routeru TP-LINK TL-R402M. Chci na něj píchnout 2 PC, ale nějak mi to nejde, protože nevím jaké adresy mám zadat v nastavení routeru. Zkoušel jsem snad už všechny možný adresy a na tom druhém PC ten internet prostě nejde. Co s tím mám dělat? Dík.

Jestli jsi se do toho moc hrabal, tak to bude právě tím, vyresetuj router a na PC dej vše automaticky, prostě to musí fachat.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

prosím jak nastavit povoleni portu v tomto routeru:

http://axes.cz/components.php?&show=cats&maincat=39&subcat=46&id=1262

je to Edimax - BR-6104K díky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na stranky karnevalu/UPC na nove tarify, a jedna vec mi neni jasna.... Napriklad kdyz u toho Light je FUP 40GB tak to znamena 40GB download i 40GB upload, nebo je to porad tech starych dobrych 20+20? Prijde mi ze je jejich milym zvykem mlzit tyto informace jak jen jde, protoze na karnevalovskych/upc strankach jsem na toto neprisel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...