Přejít na obsah

Změna tarifu - LIGHT


Návštěvník David

Doporučené příspěvky

Návštěvník hh

No to je vyborny, to jako u zakladnich tarifu zrusili ty 3 IP, ja zadny jebly router nechci, staci mi shitovy switch Edimax. Pocitam ze ta IP v cene je dynamicka verejna. Lze dalsi IP krome te jedne pevne vubec dokoupit? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
No to je vyborny, to jako u zakladnich tarifu zrusili ty 3 IP, ja zadny jebly router nechci, staci mi shitovy switch Edimax. Pocitam ze ta IP v cene je dynamicka verejna. Lze dalsi IP krome te jedne pevne vubec dokoupit? :roll:

 

U služby Starter, Easy, Light a Classic je možné dokoupit 1 pevnou IP adresu, u služby Plus a Extreme je možné dokoupit 3 pevné IP adresy.

 

Zrizeni a provoz pevne IP adresy : jednorazovy poplatek 100 Kc Mesicni poplatek 70 Kc

Zrizeni a provoz dalsi IP adresy :jednorazovy poplatek 100 Kc Mesicni poplatek 30 Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ono to totiž není takové jako úplné dokoupení té pevné. Už jsem se kolem toho informoval. IP adresu ti za poplatek, abych tak řekl ustálí,ale další ti nedají, ty počty IP k tarifům nelze měnit. Tedy, jediné řešení pro nižší tarify je router. Nevím, proč se někteří lidé tolik brání routeru za 500 Kč, když switch potřebný předtím byla téměř stejná investice.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill
IP adresu ti za poplatek, abych tak řekl ustálí,ale další ti nedají, ty počty IP k tarifům nelze měnit.

 

me bylo zase receno ze u tarifu s 1 IP si muzu rozsirit pocet na 2 dokoupenim staticke IP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IP adresu ti za poplatek, abych tak řekl ustálí,ale další ti nedají, ty počty IP k tarifům nelze měnit.

 

me bylo zase receno ze u tarifu s 1 IP si muzu rozsirit pocet na 2 dokoupenim staticke IP

 

Mno nechci ti kazit iluze, ale když jsem tam volal, tak tak jistě blondýna mi sdělila, že není k novým tarifům problém, avšak pak jsem jí pro jistotu vyhnal někam se zeptat a přišla s tím, že nelze, to jsem také pochopil z ceníku. Určitě to nejde. Budeš mít vždy tolik IP, kolik náleží k tarifu. Jen si zaplatíš buď statickou nebo ti zůstane dynamická.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Iluze mi nekazis, pisu jen to co sem se dozvedel na infolajne, stejne pokud prejdu na UPC tarif tak na Extreme, oproti Turbo2000 tam neni tak velkej cenovej rozdil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Most
... Nevím, proč se někteří lidé tolik brání routeru za 500 Kč, když switch potřebný předtím byla téměř stejná investice...

asi proto ze pro tarify > 1M , stacil pro 2 PC jen prikoupit maximalne delsi kabel (UTP ci USB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hh

Router nechci protoze chci mit nezavisle verejne IP a nechci se drbat s nakym smerovanim. Spekulace okolo dokoupeni dalsich IP jsou nejspis zalozeny na tom, ze v Karneval ceniku pretrvava polozka - Zrizeni a provoz dalsi (pevne?) IP 30 Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...